جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴
شیطان سرخ در نیویورک

رونمایی رسمی از دوج چلنجر دمون در نمایشگاه نیویورک

بالاخره انتظار هواداران مشتاق اتومبیل های عضلانی آمریکایی به پایان رسید و دوج چلنجر SRT دمون در نمایشی باشکوه در حاشیه نمایشگاه نیویورک بر روی سن و در مقابل دیدگان حضار ۸۴۰ اسب بخار خود را به نمایش گذاشت.

به گزارش اخبار خودرو ، بدین ترتیب نسخه دمون جایگزین دوج چلنجر هلکت خواهد شد تا طرفداران مسابقات درگ آمریکایی هیجان بیشتری را در پیست تجربه کنند.

دوج چلنجر دمون

دوج چلنجر دمون

محصول ویژه فیات کرایسلر قادر است ظرف ۲٫۳ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کرده و برای رسیدن به سرعت ۵۰ کیلومتر در ساعت فقط به یک ثانیه زمان نیاز دارد.

دوج چلنجر دمون

دوج چلنجر دمون

دمون مسافت یک چهارم مایل را ظرف ۹٫۶۵ ثانیه و با سرعت ۲۲۵ کیلومتر در ساعت طی خواهد کرد که هر دو رکورد شگفت انگیز می‍باشند.

در مراسم رونمایی علاوه بر نسخه مخصوص مسابقات درگ، مدل خیابانی دمون نیز به نمایش درآمد که با کاپوت مشکی رنگ خود قابل شناسایی است.

دوج چلنجر دمون

دوج چلنجر دمون

قدرت دمون از پیشرانه حجیم ۶٫۲ لیتری V8 و سوپرشارژر ۲٫۷ لیتری ناشی می‍شود. دو پمپ سوخت حجم کافی از مخلوط سوخت و هوا را ترکیب و به سیلندرها ارسال می‍کند.

در دمون برای اولین بار در یک اتومبیل تولید انبوه از چیلرهای مخصوص برای خنک کاری موتور و سوپرشارژر استفاده شده است. گشتاور تولیدی موتور توسط یک گیربکس ۸ دنده اتوماتیک به چرخ ها منتقل می‍شود که تنها گیربکس قابل سفارش برای دمون خواهد بود.

دوج چلنجر دمون

دوج چلنجر دمون

همچنین در نسخه خیابانی نیز یک حالت درگ در نظر گرفته شده که با فعال شدن آن سیستم تعلیق به گونه ای تنظیم می‍شود که بیشترین وزن خودرو در عقب متمرکز شود.

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما