یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۶

فیس لیفت MG 3 در نمایشگاه شانگهای + عکس

هاچ بک MG 3 برای رویارویی با رقبا نیاز به تغییرات بیشتری دارد و از همین رو فیس لیفت جدید آن به زودی در نمایشگاه شانگهای رونمایی شده و پس از اندک مدتی وارد بازار چین خواهد شد.

به گزارش اخبار خودرو ، در این فیس لیفت که بیشتر الهام گرفته از MG ZS میباشد در نمای جلو چراغ ها، جلوپنجره و سپر را بطور کلی دگرگون ساخته است.

آخرین فیس لیفت MG 3 به سال ۲۰۱۴ بازمیگشت. قیمت خودرو در آن زمان بین ۹۸۰۰ تا ۱۲۱۰۰ دلار بود و دو پیشرانه ۱٫۳ لیتری ۹۲ اسب بخاری و ۱٫۵ لیتری ۱۰۹ اسب بخاری برای آن قابل سفارش بود.

فیس لیفت مذکور در بعد فنی قدرت موتورها را اندکی افزایش داده و به ۹۶ اسب بخار برای ۱٫۳ لیتری و ۱۱۱ اسب برای ۱٫۵ لیتری رساند. اما در فیس لیفت جدید موتورهای قوی تر با همان قیمت قبلی در انتظار مشتریان است.

تصاویر مخفیانه که از داخل خودرو تهیه شده نشان میدهد تغییراتی مانند اضافه شدن یک نمایشگر کوچک به بالای داشبورد، بازطراحی پنل تهویه مطبوع و تغییر شکل فرمان خودرو و اسپرت تر شدن صندلی ها به وقوع پیوسته اند.

در عقب چراغ ها ظاهری شیک تر پیدا کرده اند. شیشه خودرو به پایین تر متمایل شده، آرم MG حدود ۵۰ درصد بزرگتر شده، درب صندوق تا بالای سپر امتداد پیدا کرده و لوله اگزوز نیز پوشیده شده است. MG 3 با دو رنگ مشکی و سفید برای سقف و دو تیپ مختلف از نظر تجهیزات عرضه خواهد شد.

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما