دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵

جدیدترین رده‌بندی کیفی خودروهای داخلی

گزارش رده‌بندی کیفی خودروهای سواری تولیدی در اسفند ۱۳۹۵ منتشر شد.

به گزارش اخبار خودرو به نقل از ایسنا ،براساس گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از وضعیت کیفی خودروهای سواری تولیدی در اسفند ماه سال گذشته، در گروه خودروهای با سطح قیمتی کمتر از ۲۵ میلیون تومان تمام خودروهای قرار گرفته در این گروه شامل سایپا ۱۳۱، سایپا ۱۱۱، سایپا ۱۳۲ و تیبا در پایین‌ترین سطح کیفی ممکن قرار داشته و تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را دریافت کرده‌اند.

در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان نیز تنها ساندرو توانسته چهار ستاره کیفی را کسب کند. خودروهای پارس تندر، تندر ۹۰ پارس خودرو، تندر ۹۰ اتوماتیک، تندر ۹۰ ایران خودرو، پژو ۲۰۶ و پژو ۲۰۶ صندوق‌دار نیز سه ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

خودروهای نیو ام‌وی‌ام ۳۱۵ و دنا نیز دارای دو ستاره کیفی هستند. باقی خودروهای قرار گرفته در این گروه شامل پژو پارس، پژو ۴۰۵ خراسان، سمند تبریز، ام‌وی‌ام S۱۱۰ و تیبا هاچ‌بک در پایین‌ترین سطح کیفی ممکن قرار داشته و تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

اما در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان سه خودروی آریزو ۵، چانگان CS۳۵ و برلیانسH۳۳۰ سه ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند. دو خودروی جک و آریو نیز دارای دو ستاره کیفی هستند. دیگر خودروهای قرار گرفته در این گروه شامل ام‌وی‌ام ۵۵۰ و لیفان X۶۰ نیز در پایین‌ترین سطح کیفی ممکن قرار داشته و تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان نیز سراتو چهار ستاره کیفی را کسب کرده است. تیگو ۵ نیز سه ستاره و جک دو ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده است.

در گروه خودروهای با سطح قیمتی بالاتر از ۱۰۰ میلیون تومان نیز دو خودروی نیو مزدا ۳ و سوزوکی گراند ویتارا دارای چهار ستاره از پنج ستاره کیفی هستند.

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. خودرو
    در ارتباط با مطلب : جدیدترین رده‌بندی کیفی خودروهای داخلی

    سر خودتان را با این ستاره ها گرم کردید .

  2. کورش
    در ارتباط با مطلب : جدیدترین رده‌بندی کیفی خودروهای داخلی

    در کل منظور شما اینکه هرکسی پولش کمتره تو این مملکت زودتر از بقیه میمیره چون ستاره اقبال خودروش کمتره واسه زنده موندن ؟؟؟ ملت خودشون تو سرما وگرما این ستاره ها رو حس میکنن اینارو برید برا دولت بنویسید که جون مردم براشون بی ازرشه و خودشون ماشینای ۵ تا ۵۰۰ ستاره سوار میشن نه پراید

دیدگاه شما