چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱

شرایط پیش فروش کلیه محصولات ایران خودرو به صورت محدود به مناسبت مبعث

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات ایران خودرو می‌رساند، شرایط پیش فروش اردیبھشت ۹۶ به ھمراه ھدایای فروش تعھدی، از روز شنبه ۹۶/۰۲/۰۱ لغایت ۹۶/۰۲/۳۱ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جداول پیوست (جداول شماره ۱ و ۲ و ۳) ارائه می گردد.

به گزارش اخبار خودرو ،به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات ایران خودرو می‌رساند، شرایط پیش فروش اردیبھشت ۹۶ به ھمراه ھدایای فروش تعھدی، از روز شنبه ۹۶/۰۲/۰۱ لغایت ۹۶/۰۲/۳۱ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جداول پیوست (جداول شماره ۱ و ۲ و ۳) ارائه می گردد.

– در این بخشنامه، امکان صلح تا دو مرتبه فراھم می باشد.

نکات مھم در خصوص ھدیه فروش تعھدی:

· ھدیه فروش تعھدی صرفا به تعھداتی اختصاص می یابد که مشتریان در زمان تکمیل وجه، به صورت نقدی اقدام به واریز وجه نموده باشند و ھمچنین قرارداد منجر به انصراف نگردد.

· ھدیه فروش تعھدی فقط زمانی قابل ارائه می باشد که مبغ مابه التفاوت اعلام شده در دعوتنامه، در مھلت تعیین شده پرداخت گردد و در صورت منقضی شدن دعوتنامه، ھدیه فروش تعھدی به مشتریان ارائه نخواھد شد.

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ۱۰ صبح روز شنبه مورخ ۹۶/۰۲/۰۱ می باشد.

توضیحات مهم :

-هدیه فروش تعهدی -در صورت پرداخت مبلغ مابه التفاوت بصورت نقدی و دریافت خودرو -در زمان صدور دعوتنامه از مبلغ قابل پرداخت مشتری کسر می گردد.

-در این بخشنامه، امکان صلح تا دو مرتبه فراهم می باشد.

-هدیه فروش تعهدی صرفا به تعهداتی اختصاص می یابد که مشتریان در زمان تکمیل وجه، به صورت نقدی اقدام به واریز وجه نموده باشند و همچنین قرارداد منجر به انصراف نگردد.

-هدیه فروش تعهدی فقط زمانی قابل ارائه می باشد که مبغ مابه التفاوت اعلام شده در دعوتنامه، در مهلت تعیین شده پرداخت گردد و در صورت منقضی شدن دعوتنامه، هدیه فروش تعهدی به مشتریان ارائه نخواهد شد.

-کلیه مبالغ به ریال است.

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. Mani
    در ارتباط با مطلب : شرایط پیش فروش کلیه محصولات ایران خودرو به صورت محدود به مناسبت مبعث

    چه جالب این بخشنامه شامل محصولات صرفا از رده خارج میشه و محصولاتی که از نظر کیفی در سطح جهان درجه چهار جهان همچون تندر نود نمیشن

  2. رضائیه ای
    در ارتباط با مطلب : شرایط پیش فروش کلیه محصولات ایران خودرو به صورت محدود به مناسبت مبعث

    تا کی گروه پژو و رانا و سمند و وانت– اونهم با تخفیف جزئی و نه قیمت قطعی که میخاد موقع تحویل قیمتو بالا ببره و تخفیف و سود مشارکت رو بشوره ببره.لازمه دیگه مسئول فروش ایرانخودرو سیاست های فروش خودشو عوض کنه . ده سال پیش هم با این روش می فروختن. شرائط فروش متنوع تر و سود و تخفیف چشمگیر نزارین فرغونهاتون تو پارکینگ مهمونتون خواهد بود. که اونهم باعث افزایش هزینه انبارداری و بیمه خودرو میشه. بجای پرداخت پول انبار و بیمه از قیمتش توی فروش بکاهید

دیدگاه شما