چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۶
مذاکره با چند شرکت خارجی برای تولید خودروی جدید

زاگرس خودرو فعال است

معاون وزیر صنعت در امور صنایع از مذاکره با چند شرکت خارجی از جمله پروتون برای تولید خودروی جدید در کارخانه زاگرس خودرو خبر داد و گفت: در حال حاضر از ظرفیت این کارخانه برای خدمات بدنه و رنگ به پارس خودرو و سایپا استفاده می‌شود.

به گزارش اخبار خودرو به نقل از فارس ،محسن صالحی‌نیا در واکنش به بحث‌های مطرح شده مبنی بر تعطیلی کارخانه زاگرس خودرو بروجرد اظهار داشت: این کارخانه در حال حاضر فعال است و خدمات بدنه و رنگ برای محصولات سایپا و پارس خودرو ارائه می‌دهد.

وی توضیح داد: در سال‌های گذشته محصولات شرکت پروتون مالزی در کارخانه زاگرس خودرو تولید می‌شد اما از سال ۸۷ به بعد تولید این محصولات در زاگرس خودرو متوقف شد.

معاون وزیر صنعت تصریح کرد: برای فعال نگه داشتن این کارخانه، ارائه خدمات بدنه و رنگ برای شرکت پارس خودرو به زاگرس خودرو سپرده شد و در حال حاضر نیز این کار ادامه دارد.

صالحی‌نیا با بیان اینکه هم اکنون مذاکراتی با چند شرکت مختلف خارجی از جمله پروتون برای تولید محصول مشترک با زاگرس خودرو در حال انجام است گفت: سال گذشته شرکت زاگرس خودرو به شرکت عظیم خودرو واگذار شد. مذاکره بین مدیران این شرکت با طرف‌های خارجی در حال انجام است.

به گفته وی احتمال دارد دوباره تولید محصولی از شرکت پروتون در کارخانه زاگرس خودرو آغاز شود.

به گزارش فارس اخیرا خبرهایی مبنی بر تعطیلی خطوط تولید زاگرس خودرو در کانال‌های خبری منتشر شده است.

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما