چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۶

ام جی ای-موشن؛ بازگشت به جمع بزرگان

کوپه اسپرت تمام الکتریکی MG ای-موشن در نمایشگاه شانگهای بطور رسمی رونمایی شد و می‍تواند در زمان عرضه در سال ۲۰۲۰ نقش این خودروساز در بین بزرگان را پررنگ تر کند.

به گزارش اخبار خودرو ، ام جی بطور رسمی از محصول جدید خود با نام ای-موشن (E-Motion)در نمایشگاه شانگهای رونمایی کرد تا این سیگنال را ارسال نماید که قصد بازگشت جدی به دنیای اتومبیل های اسپرت را دارد. قیمت این کوپه الکتریکی که در سال ۲۰۲۰ روانه بازار خواهد شد در حدود ۳۰ هزار پوند برآورد می‍شود.

 MG E-Motion

MG E-Motion

طبق گفته های سازنده شتاب صفر تا صد این خودرو ۴ ثانیه بوده و قادر به طی ۳۱۰ مایل با یک بار شارژ کامل خواهد بود. خطوط پویای بدنه، درب هایی که بصورت پروانه ای به بالا باز می‍شوند، سقف تمام شیشه ای و موارد دیگر نشان از تکامل زبان طراحی ام جی دارد.

 MG E-Motion

MG E-Motion

در عقب نیز اسپویلر جمع شونده، دیفیوزر فیبرکربنی و فرم گرد پنجره عقب که امتداد سقف شیشه ای است حاکی از آن است خودروساز اصالتا انگلیسی که اکنون در مالکیت چینی ها قرار دارد می‍خواهد از تولید خودروهای ارزان و اقتصادی به سمت اتومبیل های اسپرت و لوکس تر حرکت کند.

 MG E-Motion

MG E-Motion

ابعاد این کوپه بزرگتر از تویوتا GT86 بوده و آرایش صندلی های آن بصورت ۲+۲ می‍باشد. کنسول وسط که تا عقب خودرو نیز امتداد دارد شامل یک نمایشگر بزرگ در پایین داشبورد، اهرم تعویض دنده و عملکردهای لمسی دیگر خودرو می‍باشد.

 MG E-Motion

MG E-Motion

بر روی این کنسول در عقب نیز یک نمایشگر لمسی دیگر برای دو سرنشین پشت در نظر گرفته شده است. همچنین کنترل آینه و پنجره ها بر روی پنل درب نیز بجای دکمه های متداول توسط کلیدهای لمسی صورت می‍گیرد. طبیعتا با توجه به این حجم از کلیدها و نمایشگرهای دیجیتالی، نشانگرهای پشت فرمان نیز در واقع یک مانیتور بزرگ هستند.

 MG E-Motion

MG E-Motion

ژانگ لیانگ، مدیر برنامه ریزی محصولات ام جی در خصوص ای-موشن گفته است: «این بار ما می‍خواستیم از پلتفرم و سیستم تولید قدرت گرفته تا طراحی داخلی و خارجی کاملا متفاوت باشیم.»

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما