چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۲

انسداد ۱۱ محور مواصلاتی کشور

پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از انسداد ۱۱ محور مواصلاتی کشور و محدودیت تردد در جاده چالوس خبر داد.

به گزارش اخبار خودرو به نقل از مهر ،پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از بارش باران در استان های اردبیل محورهای اردبیل – مغان و اردبیل-خلخال، چهارمحال و بختیاریمحور کوهرنگ – مسجد سلیمان، شرق استان تهران محور هراز خبرداد.

بنا به اعلام پلیس راهور ناجا، محورهای شمشک-دیزین در استان های تهران و البرز؛ پونل -خلخال در استان های گیلان و اردبیل؛ اولنگ – شاهرود در استان های گلستان و سمنان؛  گنجنامه تویسرکان در استان همدان به علت عدم ایمنی کافی مسدود است.

همچنین محورهایاستهبان – نی ریز در استان فارس به علت رانش زمین؛  شیراز-جهرم در استان فارس به دلیل تخریب پل کشه برسی محدوده پاسگاه پلیس راه؛ محور فرعی ” رودبار-کهنوج -قلعه گنج”در جنوب استان کرمان و اشنویه-پیرانشهر در آذربایجان غربی به علت طغیان رودخانه و تخریب پل مسدود هستند.

این گزارش حاکی است، محور قدیم قزوین – رشت (تونل شیرین سو) از ساعت ۸ الی ۱۷  از مورخ ۲۶ فروردین الی چهار اردیبهشت ماه، روزهای (شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه) به علت عملیات راه سازی مسدود است و در زمان انسداد تردد از کنار گذر تونل صورت می گیرد.

پلیس راهور اعلام کرد: آزادراه قم به تهران از ۲۹/ ۰۱ لغایت ۲۰ / ۰۶ / ۹۶ (محدوده عوارضی تا کیلومتر ۱۲.۵ ) روزهای شنبه، یکشنبه،دوشنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت ۸ الی ۱۷ و روزهای سه شنبه (از ساعت ۸ الی ۱۲) به استثنای روزهای پنجشنبه، جمعه،ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راه سازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.

همچنین محور کرج – چالوس از تاریخ اول اردیبهشت لغایت ۲۰/ ۰۶/ ۹۶ (محدوده میدان امیرکبیر تا تونل کندوان – کیلومتر صفر تا ۷۵) روزهای شنبه،یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته ( از ساعت ۸ الی ۱۷) و روزهای چهارشنبه ( از ساعت ۸ الی ۱۲ ) به استثنای روزهای پنجشنبه،جمعه، ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راه سازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا خواهد شد.

بنا به اعلام پلیس راهور ناجا، سایر محورهای موصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما