چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۳

انتشار تصاویر و جزییات مرسدس بنز S کلاس ۲۰۱۸

در آستانه نمایشگاه شانگهای مرسدس از بنز از مدل ۲۰۱۸ S کلاس با ویژگی های جدید طراحی رونمایی کرد.

به گزارش اخبار خودرو ، البته بزرگترین تغییراتی که در پرچمدار سدان های مرسدس روی داده به بعد فناوری برمی‌گردد. جایی که S کلاس جدید از فناوری های جدید ایمنی و خودرانی برخوردار شده است.

مرسدس بنز S کلاس 2018

مرسدس بنز S کلاس ۲۰۱۸

از جمله عملکردهایی که S کلاس قادر به انجام آنها بطور خودکار شده است کنترل فرمان، توقف خودکار اضطراری، تغییر لاین، اعمال خودکار محدودیت های سرعت و تنظیم خودکار سرعت با توجه به نقشه و عوارض پیش رو مانند پیچ ها، دست اندازها و … می‌باشد.

مرسدس بنز S کلاس 2018

مرسدس بنز S کلاس ۲۰۱۸

ترمزگیری اضطراری خودکار با رصد ترافیک در تقاطع ها، حفظ حرکت بین خطوط بطور خودکار، بررسی و کنترل نقاط کور و هشدار صوتی در صورت احتمال بروز تصادف از جمله امکانات ایمنی مرسدس بنز S کلاس مدل ۲۰۱۸ می‌باشند.

مرسدس بنز S کلاس 2018

مرسدس بنز S کلاس ۲۰۱۸

در بعد ظاهری نیز طراحی چراغ های جلو دستخوش تغییر شده و جلوپنجره ویژه نسخه V12 اکنون در تمام تیپ ها در دسترس است. همچنین طراحی سپر و چراغ های عقب جدید بوده و دو رینگ ۲۰ اینچی با طراحی جدید نیز به فهرست انتخاب ها افزوده شده است.

مرسدس بنز S کلاس 2018

مرسدس بنز S کلاس ۲۰۱۸

مرسدس S کلاس در سه تیپ S450 با موتور ۳ لیتری V6 تویین توربو به قدرت ۳۶۲ اسب بخار و گشتاور ۳۶۹ فوت پوند، S560 با موتور ۴ لیتری V8 تویین توربو به قدرت ۴۶۳ اسب بخار و گشتاور ۵۱۶ فوت پوند و در نهایت پرقدرت ترین مدل یعنی S650 میباخ با موتور ۶ لیتری V12 تویین توربو به قدرت ۵۲۳ اسب بخار و گشتاور ۶۱۲ فوت پوند عرضه می‌شود. دو تیپ اول از گیربکس ۹ دنده اتوماتیک و نسخه S650 از گیربکس ۷ دنده اتوماتیک بهره می‌برند.

مدل ۲۰۱۸ مرسدس S کلاس در اواخر سال جاری میلادی وارد بازار شده و قیمت آن بزودی اعلام خواهد شد.

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. محمد قلیچ
    در ارتباط با مطلب : انتشار تصاویر و جزییات مرسدس بنز S کلاس ۲۰۱۸

    باسلام دوست گرامی خرید بنز ۵۰میلیون پیش بدم ماهیانه از یک تادو میلیون سه ساله یا چهار چه ماشینی پیشنهاد میدهید اصلا به شرایط من ماشین هست ممنون

دیدگاه شما