چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۶

اس یو وی کوپه آئودی ای-ترون اسپرتبک در نمایشگاه شانگهای

اس یو وی تمام الکتریکی آئودی با نام ای-ترون اسپرتبک در شانگهای رونمایی شده و قرار است در سال ۲۰۱۹ به تولید برسد.

به گزارش اخبار خودرو ، دومین مدل از سه محصول تمام الکتریکی که آئودی قرار است پیش از پایان دهه جاری میلادی به تولید برساند در نمایشگاه شانگهای در معرض دید عموم قرار گرفت.

ای-ترون اسپرتبک

ای-ترون اسپرتبک

آئودی ای-ترون اسپرتبک یک اس یو وی کوپه می‌باشد که باید آن را نسخه تولیدی کانسپت ای-ترون کوآترو نامید که با فرم خاص چراغ های LED خود تا سال ۲۰۱۹ در نمایندگی های خودروساز آلمانی عرضه خواهد شد.

ای-ترون اسپرتبک

ای-ترون اسپرتبک

این شاسی بلند فعلا از پلتفرم مشترکی با Q7 استفاده خواهد کرد که همان MLB بوده و پلتفرم MEB گروه فولکس واگن که مختص اتومبیل های الکتریکی توسعه داده شده است از سال ۲۰۲۰ وارد چرخه تولید خواهد شد.

ای-ترون اسپرتبک

ای-ترون اسپرتبک

در زیر پوسته خوش تراش این آئودی سه موتور الکتریکی قرار دارد؛ دو موتور در عقب و یک موتور در جلو که مجموعا ۴۲۹ اسب بخار قدرت و رقم قابل توجه ۸۰۰ نیوتن متر گشتاور تولید خواهند کرد. آئودی ادعا کرده است شتاب صفر تا صد اسپرتبک ۴٫۵ ثانیه می‌باشد.

در ای-ترون اسپرتبک از باتری های لیتیوم یون با ظرفیت ۹۵ کیلووات ساعت استفاده شده که با شارژ کامل می‌توانند شرایط پیمایش ۳۱۰ مایل را فراهم نمایند.

ای-ترون اسپرتبک

ای-ترون اسپرتبک

این اتومبیل در حالت عادی دیفرانسیل جلو بوده و در شرایط لازم برای کشش بیشتر قدرت به چهار چرخ انتقال خواهد یافت. همانند دیگر اس یو وی الکتریکی گروه فولکس واگن که در نمایشگاه شانگهای رونمایی شد، یعنی آی.دی. کراز این آئودی برقی نیز در حالت شارژ سریع ظرف ۳۰ دقیقه به ۸۰ درصد ظرفیت کامل باتری خواهد رسید.

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. m
  در ارتباط با مطلب : اس یو وی کوپه آئودی ای-ترون اسپرتبک در نمایشگاه شانگهای

  با درود !! دوستان !! هموطنان !! به راستی گناه !! ما مردم ایران !! چیست ؟؟؟ چرا باید عمر ما را به بهانه ی خودکفایی صنعت …. حراممان کنند و آخر سر هم بعد از چند دهه حیف و میل سرمایه های ملی بجای خودکفایی و یا حتی حفظ روند ارائه کالاهای مونتاژ استاندراد، مثل نیسان و… شاهد مونتاژ خودروهای چینی در کشورمان باشبم ؟؟ به راستی جبران غیر ممکن این اهداف ، سرمایه ها و کلا عمر هدر رفته ما در آرزوی لمس چنین جواهرات صنعتی که فقط باید شاهد چاپ شدن عکسشان باشیم را چه کسانی تقبل خواهند نمود ؟؟؟ گناه مان چیست ؟؟ آیا مسلمان بودن و یا ثروتمند بودن ؟؟؟ همه اینها را که بسیاری از همسایه های کوچک و بزرگمان هم دارند. و بدون شور و شعار و فقط با مدیریت از همه این مواهب بهرمند ند!
  اگر در کشوری از کشورهای استعمار زده و فقیر و نابسامان آفریقا زندگی می کردیم !! شاید !!! اما و آیا اکنون در بهرمندی از این استانداردها

 2. نعمت اله سلیمانی
  در ارتباط با مطلب : اس یو وی کوپه آئودی ای-ترون اسپرتبک در نمایشگاه شانگهای

  من از این سایت دیدن کردم خیلی خوب بود

دیدگاه شما