پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶

شرایط فروش نقدی و اعتباری تویوتا RAV۴

ایرتویا، نماینده تویوتا ژاپن در ایران، در جدیدترین شرایط فروش اعلام شده خود، تویوتا RAV۴ را با شرایط متنوع نقدی و اقساطی و فروش چندمرحله‌ای عرضه کرده است.

به گزارش اخبار خودرو ،بر اساس اعلام ایرتویا، شاسی‌بلند محبوب RAV4 در مدل‌های ۲۰۱۷ و در دو تیپ T2-G و T3-E با شرایط متنوع نقدی و اقساطی و چندمرحله‌ای عرضه می‌شود.
تویوتا RAV4 تیپ T2-G با قیمت کلی ۲۳۳۳ میلیون تومان (شامل مالیات بر ارزش‌افزوده، هزینه شماره‌گذاری و فیش عوارض ۱۰%) در شرایط خرید نقدی عرضه می‌شود. این خودرو علاوه بر شرایط خرید نقدی، در شرایط فروش اعتباری با اقساط ۱۲، ۱۸ و ۲۴ ماهه نیز به خریداران عرضه می‌شود. تحویل خودروها در این طرح به‌صورت فوری خواهد بود.
علاوه بر این، ایرتویا تیپ T3-E را نیز به‌عنوان نمونه‌های مجهزتر RAV44 عرضه می‌کند که قیمت آن با احتساب مالیات بر ارزش‌افزوده، هزینه شماره‌گذاری و فیش عوارض ۱۰% معادل ۲۵۸ میلیون تومان است. این خودرو هم‌اکنون با شرایط فروش ۶۰ روزه (کاری) و با قیمت قطعی به فروش می‌رسد و ایرتویا ۱۸درصد سود مشارکت را برای ثبت‌نام گنندگان در نظر گرفته است که این مبلغ از پرداخت نقدی زمان تکمیل وجه خودرو کسر شده است. این تیپ را هم‌اکنون می‌توانید به‌صورت خرید دومرحله‌ای و اعتباری ثبت‌نام کنید. در خرید دومرحله‌ای، در مرحله اول ۹۹میلیون تومان پرداخت خواهید کرد و چک پرداخت دوم که ۶۰ روز پس از ثبت‌نام است را نیز بسته به نوع طراح ثبت‌نامی از مبالغ ۵۷٫۸ تا ۸۳٫۸ می‌پردازید. باقی مبلغ خودرو را می‌توانید در زمان تکمیل وجه بپردازید و یا آن را در قالب اقساط ۱۰ یا ۲۴ ماهه (۱۰ ماهه بدون کارمزد) باز پس دهید.

کلیه خودروهای عرضه شده از سوی ایرتویا در این طرح مدل ۲۰۱۷ هستند و ۵ سال یا ۱۵۰ هزار کیلومتر گارانتی دارند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط فروش متنوع نقدی، اعتباری و چندمرحله‌ای تویوتا RAV4 می‌توانید به وبسایت ایرتویا به آدرس www.irtoya.com مراجعه نمایید.

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما