پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۵

نیو ES8 اس یو وی الکتریکی از ابرخودرو ساز چینی

گفته می‌شود که تولید این اس یو وی تمام الکتریکی در اواخر سال ۲۰۱۸ و با همکاری شرکت چانگان آغاز خواهد شد و پس از آن در سال ۲۰۱۹ برای بازار آمریکای شمالی و اروپا نیز برنامه ریزی می‌کند

به گزارش اخبار خودرو ، طی چند نمایشگاه اخیر خودرو در سطح جهان به سورپرایز شدن توسط کمپانی چینی نکست ای وی عادت کرده ایم. خودروساز چینی که محصولاتش فراتر از سطح بازار این کشور می‌باشد تا به حال دو ابرخودروی الکتریکی EP9 و EVE را معرفی کرده است. اکنون در نمایشگاه شانگهای شاهد عرضه NIO ES8 هستیم که از قابلیت های نیمه خودران برخوردار می‌باشد.

نیو ES8

نیو ES8

گفته می‌شود که تولید این اس یو وی تمام الکتریکی در اواخر سال ۲۰۱۸ و با همکاری شرکت چانگان آغاز خواهد شد و پس از آن در سال ۲۰۱۹ برای بازار آمریکای شمالی و اروپا نیز برنامه ریزی می‌کند. برد الکتریکی ES8 حدود ۳۰۰ کیلومتر عنوان شده که قطعا در سال ۲۰۱۸ مسافت چندان زیادی هم نیست.

نیو ES8

نیو ES8

اس یو وی هفت نفره چینی بیش از ۵ متر طول، بیش از ۲ متر عرض داشته و بیش از ۳ متر فاصله بین دو محور آن می‌باشد. درباره موتور الکتریکی و باتری های آن اطلاعاتی منتشر نشده است.

نیو ES8

نیو ES8

پوشش براق مشکی برای روی گلگیر و ستون ها، خطوط برجسته و تیز در بالای گلگیرها، چراغ های باریک در جلو و چراغ های بزرگ عقب از جمله ویژگی هایی هستند که جذابیت ظاهری خوبی به این اس یو وی داده و آن را در رده ممتازی در کلاس خود قرار می‌دهد.

نیو ES8

نیو ES8

رقبای اصلی ES8 اکنون تویوتا هایلندر و فولکس ترامونت هستند اما تا سال ۲۰۱۸ قطعا شاهد اس یو وی های تمام الکتریکی بیشتری هستیم و شاید این محصول چینی بتواند با تسلا نیز رقابت داشته باشد.

نیو ES8

نیو ES8

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما