دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹

پارس خودرو به عنوان گروه برتر ایمنی در استان تهران معرفی شد

در اولین همایش مسئولین ایمنی تایید صلاحیت شده, شرکت پارس خودرو از گروه سایپا به عنوان گروه برتر ایمنی معرفی و قدردانی شد.

به گزارش اخبار خودرو ،همزمان با روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای و در اولین همایش مسئولین ایمنی تایید صلاحیت شده که به همت  اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران و میزبانی ساپکو برگزار شد، شرکت پارس خودرو از گروه سایپا به عنوان گروه برتر ایمنی معرفی و با اهدا لوح یادبود و تندیس مورد قدردانی قرار گرفت.

عبدالصمد احمدوند مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست پارس خودرو  با اعلام این خبر افزود:
تمام شرکت های استان تهران بر اساس مولفه های مختلف ایمنی محیط کار مورد بررسی و ارزیابی کارشناسان اداره بازرسی کار تهران قرار گرفتند و در پایان این شرکت به عنوان گروه برتر ایمنی معرفی شد.

احمدوند با اشاره به ممیزی های متعدد صورت گرفته توسط اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی از فعالیت های انجام شده پارس خودرو در حوزه ایمنی و بهداشت تصریح کرد: براساس بررسی های صورت گرفته و با توجه به تعداد حوادث پایین, تست تجهیزات, اخذ گواهی نامه پایش پیمانکاران، ارزیابی ریسک ها لوازم حفاظت فردی و تایید صلاحیت کارشناسان ایمنی این شرکت به عنوان گروه برتر ایمنی در سطح استان تهران معرفی شده است.

لازم به ذکر است شرکت پارس خودرو در سنوات گذشته نیز  به عنوان شرکت برتر ایمنی در سطح کشور از طرف وزارت تعاون کار  و رفاه اجتماعی معرفی شده است.

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. مجی
    در ارتباط با مطلب : پارس خودرو به عنوان گروه برتر ایمنی در استان تهران معرفی شد

    هی میگن پارس خودرو خوبه و… .اصلا اینجور نیست.بعد ۷ ماه انتظار برلیانس h320 تحویل گرفتم چراغ جلوهاش تا به تا هست یعنی یکیش برای h330 هست و یکیش برای h320.بردم کارخانه کلی خندیدن الان بعد ۲ روز هنوز ماشین تحویلم ندادن و هنوز داخله کارخانه هست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    یعنی تعویض ی کچراغ ۲ روز تول کشیده هنوز تحویل ندادن چه برسه ایراد بزرگتری براش پیش بیاد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دیدگاه شما