دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰

دکتر جمالی در آستانه فرا رسیدن روز کارگر

دکتر مهدی جمالی، مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا به مناسبت فرارسیدن روز کارگر، ضمن تقدیر از زحمات تمامی کارگران به خصوص کارگران گروه خودروسازی سایپا، طی پیامی این روز را تبریک گفتند.

به گزارش اخبار خودرو ،مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به عنوان سال ۱۳۹۶ “اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال” در پیام خود اعلام داشت: هر گونه کالایی که توسط انسان تولید می شود ساخته دستانی است  که اگر نبودند و نباشند هیچ ایده ای نمی توانست شکل بگیرد و هیچ سازه ای هم ساخته نمی شد. اگر بگوییم که معنای تمدن یعنی کلیه دستاوردهای مادی و ملموس  بشر، در آن صورت می توانیم بگوییم اگر دست کارگران نبود، ما شاهد هیچ تمدنی هم نبودیم. پیامبر اکرم(ص) هم با بوسیدن دست کارگر می خواستند به ما بیاموزند آنچه امروز داریم به برکت این دستان توانمند است.

گروه خودروسازی سایپا در سال ۹۵ توانست حدود ۶۰۰ هزار دستگاه خودرو تولید کند. دستیابی به این موفقیت وابسته به دست هایی بود که دل در کف گرفتند و دلاورانه کار کردند، دست هایی که گرد و غبار از نام و نشان سایپا زدودند و این نام و نشان را اولین کردند در عرصه صنعت خودروسازی، پس همه با هم به احترام کارگران بایستیم و روزشان را شادباش بگوییم.

      مهدی جمالی

                                                                           مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما