سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲

تبدیل خودرو مسافربرهای شخصی به سواری‌های عمومی بین شهری ضروری است

معاون فرمانداری شهرستان هرسین گفت: اکثر مسافربرهای شخصی از قشر جوان و بیکار جامعه هستند و تبدیل خودروهای آنان به سواری‌های عمومی بین شهری ضروری است.

به گزارش اخبار خودرو به نقل از مهر ،جلسه شورای ترافیک شهرستان هرسین امروز سه شنبه در با حضور معاون فرماندار و دیگر اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه نجف میرزا حسینی، معاون فرمانداری شهرستان هرسین ضمن تأکید بر ساماندهی مسافربرهای شخصی و ترمینال هرسین – کرمانشاه تصریح کرد: مسافربرهای شخصی همواره معضلات و مشکلات خاص خود را به همراه دارند و این  باعث بروز مشکلاتی در نظم ترافیکی و به چالش کشیدن کنترل آنها خواهد شد.

میرزاحسینی اظهار داشت: فعالیت تعدادی مسافربر شخصی با صلاحیت و وضعیت مبهم در محدوده ترمینال هرسین – کرمانشاه و میدان حضرت امام (ره) باعث بوجود آمدن معضلات ترافیکی و برخی مشکلات اجتماعی در این قسمت از شهر هرسین شده است .

معاون فرماندار هرسین افزود: أخذ کرایه های خارج از عرف و ضوابط از مردم ، ایجاد مشکل برای تاکسی ها و ماشین های مسیری برون شهری که در چارچوب قانون و ضوابط صلاحیت آنان تأیید شده است از پیامدهای حضور مسافربرهای شخصی در مسیرهای مختلف داخل و خارج شهر می باشد.

میرزا حسینی اظهار داشت: اکثر مسافربرهای شخصی از قشر جوان و بیکار جامعه هستند که باید به سمت و سویی مشخص هدایت شوند لذا تبدیل خودروهای آنان به سواری های عمومی بین شهری ضروری به نظر می رسد.

معاون فرماندار هرسین گفت: اعمال قوانین و مقررات ترافیکی و برنامه ریزی  به منظور ساماندهی و بهبود عملکرد در حوزه انواع خودروهای مسافر بر فقط با فرهنگ سازی و همکاری مردم میسر و امکان پذیر خواهد بود .

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما