شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰

تولید پژو ٢٠٠٨ در سالن شماره یک ایران خودرو در حال انجام است

تولید پژو ۲۰۰۸ در خطوط تولید و مونتاژ ایران خودرو در حال انجام است و محصولات تولیدی نیز به زودی با اجرای طرح فروش، به بازار عرضه خواهد شد.

به گزارش اخبار خودرو ،ایران خودرو اعلام کرد: با وجود مطلب منتشر شده در برخی رسانه ها، تولید پژو٢٠٠٨ در خطوط تولید و مونتاژ ایران خودرو در حال انجام است و محصولات تولیدی نیز به زودی با اجرای طرح فروش به بازار عرضه خواهد شد.

تولید انبوه این محصول طبق برنامه ریزی که از روز نخست انجام شده بود در سالن مونتاژ شماره یک ایران خودرو آغاز شد و در حال انجام است.

از ابتدا نیز قرار براین بود که تولید انبوه محصول پژو٢٠٠٨ در همین سالن انجام شود.

در خبر منتشر شده در برخی رسانه ها، اعلام شده که افتتاح خط تولید پژو ٢٠٠٨ در سالن مونتاژ شماره ۴ صورت گرفت. این ادعای نادرست در حالی مطرح شده، که آغاز تولید این محصول با حضور مسئولان و البته خبرنگاران رسانه های همگانی در سالن شماره یک آغاز شد.

گروه صنعتی ایران خودرو از رسانه های محترم انتظار دارد در همه شرایط، به ویژه در آستانه انتخابات، از نگاه سیاسی و جناحی به حوزه صنعت و تولید کشور دوری کرده و و در جهت تحقق منویات رهبر انقلاب اسلامی در سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال حرکت کنند.

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. hamed
  در ارتباط با مطلب : تولید پژو ٢٠٠٨ در سالن شماره یک ایران خودرو در حال انجام است

  اخه مونتاژ کجا اقتصاد مقاومتی است؟

 2. مسعود
  در ارتباط با مطلب : تولید پژو ٢٠٠٨ در سالن شماره یک ایران خودرو در حال انجام است

  واقعا متاسفیم برای این … که حتی از تولید ماشینی چون این پژو استفاده ابزاری مانده به انتخابات میکنند اگر راست میگین چرا فروش نمذارین از چهار ماه پیش خیلی هارا سرکار گذاشتین کشورهای دیگر را هم ببینین با تولید یک ماشین اجاره ای اینقدر ذوق نمکنند واینطور مخاطبین را …. فرض نکنید
  واقعا متاسفیم ماشین صفر تا صد متعلق به کشور دیگری هست ما پوزش را به مردم میدیم
  یک مقدار فکر کنید

 3. محمد
  در ارتباط با مطلب : تولید پژو ٢٠٠٨ در سالن شماره یک ایران خودرو در حال انجام است

  مسخره ی بی…..

دیدگاه شما