یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۱۸

استقبال کم نظیر از عرضه محصول دناپلاس

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو استقبال مشتریان از پیش فروش محصول دناپلاس را کم نظیر توصیف کرد و گفت: پس از افتتاح خط تولید دناپلاس توسط ریاست محترم جمهوری، در روز دوازدهم اردیبهشت و با اعلام مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، ثبت نام این خودرو از روز چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت آغاز شد.

به گزارش اخبار خودرو ،مصطفی خان کرمی افزود: ثبت نام برای خرید خودروی دناپلاس طبق برنامه ریزی و اعلام قبلی راس ساعت ۱۱ صبح روز سیزدهم اردیبهشت ماه آغاز و در کمتر از ۶ساعت ظرفیت در نظر گرفته شده برای این مرحله از عرضه محصول، تکمیل شد.

 

خان کرمی ضمن تشکر از نمایندگی های مجاز سراسر کشور که در اجرای این طرح، گروه صنعتی ایران خودرو را یاری رساندند، اظهار کرد: استقبال مشتریان در این طرح کم نظیر بود و ساعت آغاز ثبت نام یعنی ۱۱ صبح روز و اتمام ظرفیت در ساعت ۱۶:۳۰ همان روز، نشان دهنده رکوردی مطلوب در عرضه یک محصول به حساب می آید.

 

وی افزود: اعتماد مشتریان به ایران خودرو و محصولات آن، مسئولیت ما را بیش از پیش سنگین کرده است به نحوی که این شرکت خود را مکلف می داند که عرضه خودروهای خود را با بالاترین کیفیت انجام دهد.

 

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو اضافه کرد: با توجه به تقاضای دریافت شده از سوی مشتریان و نمایندگی ها، موضوع افزایش ظرفیت تامین و تولید این محصول در دستور کار قرار گرفته و در صورت امکان افزایش تولید، احتمال انجام مجدد ثبت نام این محصول وجود خواهد داشت.

 

گفتنی است دنا پلاس، محصولی است که با همت و بهره گیری از دانش فنی متخصصان ایرانی و تکنولوژی روز دنیا در گره صنعتی ایران خودرو تولید شده است. این محصول مطابق با فناوری های نوین خودروسازی به روز رسانی شده است.

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما