دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳

شهر آفتاب و حمل و نقل عمومی

برای اینکه سفری آسان، ارزان و سریع برای رسیدن به نمایشگاه بین‌المللی کتاب در شهر آفتاب داشته باشیم، می توان از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کرد.

به گزارش اخبار خودرو به نقل از فارس ،اینکه چگونه با استفاده از حمل و نقل عمومی می‌توان به نمایشگاه بین‌المللی  کتاب در شهر آفتاب دسترسی پیدا کرد در پیشهاد اول استفاده از نزدیک‌ترین ایستگاه مترو در خط یک یعنی خط قرمز رنگ است.

البته تمام خطوط مترویی که با خط یک و سه تلاقی دارند هم می‌توانند مارا به ایستگاه شهر آفتاب برساننند.

ناگفته نماند ر ایستگاه مترو نعمت‌‌آباد در خط سه می‌توان با استفاده از پایانه تاکسی و اتوبوس به نمایشگاه کتاب دسترسی داشت.

پیشنهاد دوم این است که با استفاده از اتوبوس‌های تندرو و پایانه شرق (تهرانپارس، میدان رسالت، پایانه بیهقی، میدان راه‌آهن، پایانه خاوران، ترمینال جنوب، پایانه شاهد، میدان صنعت، میدان و پایانه آزادی و پایانه نعمت‌آباد به نمایشگاه بین‌المللی کتاب رسید.

پیشنهاد سوم نیز استفاده از تاکسی‌هایی است که به این منظور تدارک دیده شده‌اند که می‌توان با استفاده از ایستگاه  تاکسی‌های م یدان نوبنیاد، میدان رسالت، پایانه شرق (تهرانپارس)، پایانه خاوران، میدان صنعت، پایانه آزادی، میدان تجریش و پایانه نعمت‌آباد به نمایشگاه شهر آفتاب رفت.

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما