سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴
رئيس كميسيون صنايع و معادن مجلس:

برجام فرصتی برای صنعت خودرو و قطعه سازی کشور است

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این که دنیای امروز دنیای ارتباطات است و نمی توان از دانش جهانی فاصله گرفت، ‌از آمادگی مجلس شورای اسلامی و کمیسیون صنایع و معادن برای حمایت از خودروسازان در قراردادهای داخلی، خارجی، پشتیبانی و علم و فناوری خبر داد.

به گزارش اخبار خودرو ، عزیز اکبریان در مراسم کنسرسیوم طراحی خودرو اظهار کرد: زمانی که ما در مجلس به برجام رای دادیم، انتقادهای بسیاری شد امانباید فراموش کرد که هم زمان با تکیه بر توان و دانش فنی داخلی باید به دانش فنی روز دنیا هم مجهز شد و فاصله گرفتن از آن ما را از این فرصت دور می کند.

عزیز اکبریان

عزیز اکبریان

وی فعالیت امروز واحدهای قطعه سازی و ایجاد شرکت های دانش بنیان در این بخش را نتیجه برجام دانست و گفت: حضور گسترده دانشگاه ها در صنعت می تواند نویددهنده دستیابی به توسعه بیشتر باشد. این حرکتی است که سال ها قبل در حوزه بهداشت و درمان کشورنیز اتفاق افتاد و ثمره آن را امروز می توان به خوبی در بخش درمانی کشور مشاهده کرد.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس اتصال دانشگاه و صنعت را امری غیرقابل اجتناب عنوان و تصریح کرد: باید از فرصت به وجود آمده در راستای توسعه صادرات کشور بهره برد. این هدف غایی است که صنعت باید دنبال کند و ما نیز در مجلس آماده هر نوع کمکی در راستای ارتقای تولید و صنعت هستیم.

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. مک لارن
    در ارتباط با مطلب : برجام فرصتی برای صنعت خودرو و قطعه سازی کشور است

    نه برای مسئولین تنبل وبی برنامه

دیدگاه شما