جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۹

حواله‌های خودرو دنا پلاس با چه قیمتی در بازار به فروش میرسد؟

با توجه به تکمیل ظرفیت دنا پلاس در اولین ساعات عرضه، کسانی که قصد خرید این خودرو را دارند مجبور به خرید حواله هستند یا اینکه صبر کنند تا در ماه‌های آینده طرح پیش فروش این خودرو دوباره اجرا شود. با گشت و گذاری در شبکه‌های اجتماعی و نیازمندی‌ها بطور میانگین قیمت‌های بدست آمده در جدول ذیل قابل مشاهده است.

به گزارش اخبار خودرو ،خودروی جدید دنا پلاس یا همان دنای فیس‌لیفت شده با چندین آپشن اضافه نسبت به مدل قبلی بالاخره پس از چندین بار وعده مدیران ایران‌ خودرو برای عرضه این محصول، روز چهارشنبه هفته گذشته شرایط پیش فروش با موعد تحویل مرداد تا آذرماه ۹۶ و با پیش پرداخت “۲۴ میلیون تومان” روی وب‌سایت این خودروساز قرار گرفت.

ثبت نام برای خرید خودروی دناپلاس طبق برنامه ریزی و اعلام قبلی راس ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت ماه آغاز و در کمتر از ۶ ساعت ظرفیت در نظر گرفته شده برای این مرحله از عرضه محصول، تکمیل شد.

سود مشارکت برای اولین عرضه دناپلاس، ۲۲ درصد در نظر گرفته شده بود که با وجود پرمتقاضی بودن این محصول مطلوب و منطقی به نظر می‌رسید.

با توجه به سود مشارکت در نظر گرفته شده، قیمت این خودرو برای کسانی که موفق به ثبت نام آن شده‌اند و با توجه به قیمت فعلی آن (۴۶ میلیون) چیزی بین ۴۳ تا ۴۵ میلیون تومان خواهد بود. (سود روزانه حواله این خودرو ۱۴ هزار تومان است که در زمان دعوتنامه از کل مبلغ خودرو کسر می‌شود)

قیمت این خودرو در زمان ورود به بازار احتمالا بدلیل نوبرانه بودن بالای ۵۰ میلیون تومان پیش‌بینی می‌شود.

حواله دنا پلاس را چند بخریم ، چند بفروشیم؟

با توجه به تکمیل ظرفیت دنا پلاس در اولین ساعات عرضه، کسانی که قصد خرید این خودرو را دارند مجبور به خرید حواله هستند یا اینکه صبر کنند تا در ماه‌های آینده طرح پیش فروش این خودرو دوباره اجرا شود. با گشت و گذاری در شبکه‌های اجتماعی و نیازمندی‌ها بطور میانگین قیمت‌های بدست آمده در جدول ذیل قابل مشاهده است.

خودروی دنا پلاس از نظر فنی، تفاوتی با دنا معمولی ندارد و هر دو مدل مجهز به موتور ۱۶۴۶ سی سی چهار سیلندر با مصرف سوخت ۷٫۷ لیتر به ازای هر صد کیلومتر است که می تواند در دور موتور ۶۰۰۰ حداکثر نیروی ۱۱۵ اسب بخار و همچنین در ۴۵۰۰ دور بر دقیقه بیشینه گشتاور ۱۵۵ نیوتون متر را تولید کند. این ۲ مدل از نظر ابعاد نیز یکسان هستند ولی از لحاظ خطوط بدنه، دنا پلاس تغییرات زیبا و به روزتری دارد.

اضافه شدن سانروف و ایربگ جانبی اصلی ترین تغییر دنا و دناپلاس است. تجهیز دناپلاس به دوربین دید عقب و جایگزینی سیستم چند رسانه ای جدید با مولتی مدیای فعلی از سایر تغییرات این خودرو است. اضافه شدن لامپ های ال ای دی به عنوان چراغ دید در روز (Day Light) در جلو و تغییر جزئی در چراغ های عقب ویژگی دیگری است که دنا پلاس را از دنا معمولی متمایز می کند.

زمان تحویل کمترین قیمت (تومان) بیشترین قیمت (تومان)
حواله دنا+ مرداد ۲۶/۰۰۰/۰۰۰ ۲۶/۵۰۰/۰۰۰
حواله دنا+ شهریور ۲۵/۸۰۰/۰۰۰ ۲۶/۲۰۰/۰۰۰
حواله دنا+ مهر ۲۵/۰۰۰/۰۰۰ ۲۵/۸۰۰/۰۰۰
حواله دنا+ آبان ۲۴/۶۰۰/۰۰۰ ۲۵/۱۰۰/۰۰۰
حواله دنا+ آذر ۲۴/۵۰۰/۰۰۰ ۲۴/۷۰۰/۰۰۰

منبع:ایران جیب

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. مهدی
    در ارتباط با مطلب : حواله‌های خودرو دنا پلاس با چه قیمتی در بازار به فروش میرسد؟

    درود بر ملت دلال همیشه در صحنه ایران.ایران خودرو اگر راست می گوید امکان صلح را از شرایط پیش فروش بردارد آنوقت متقاضیان واقعی مشخص می شود.

  2. ناشناس
    در ارتباط با مطلب : حواله‌های خودرو دنا پلاس با چه قیمتی در بازار به فروش میرسد؟

    اگر واقعا می خواهید بفهمید اعصاب خورد شدن چگونه است، فقط کافی است از ایران خودرو یک ماشین درخواست کنید.

دیدگاه شما