شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۴

فروش ویژه محصولات ایران خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو طرح فروش ویژه ای را به مناسبت میلاد با سعادت حضرت مهدی (عج) از امروز ۲۳ اردیبهشت تا پایان این ماه و یا تکمیل ظرفیت به اجرا گذاشته است.

به گزارش اخبار خودرو ،در این طرح فروش،‌محصولات خانواده پژو ۴۰۵ در دو تیپ اس.ال.ایکس و جی.ال.ایکس دوگانه سوز به صورت اعتباری منعطف با موعد تحویل ۶۰ روز به متقاضیان عرضه شده است.

 

محصول رانا نیز به صورت اعتباری و با پرداخت مبلغ ۱۶۵ میلیون ریال بعنوان ودیعه اول و ارائه ۴ فقره چک شش ماهه به عنوان مبلغ مابه التفاوت و با موعد تحویل ۳۰ روزه به فروش گذاشته شده است.

 

پژو پارس بنزینی نیز دیگر محصول طرح فروش ویژه نیمه شعبان است که به صورت نقدی و اعتباری عرضه شده است. موعد تحویل این محصول ۳۰ روز درنظر گرفته شده است. بازپرداخت تسهیلات فروش این خودرو از ۱۲ تا ۲۴ ماه به انتخاب مشتری است.

 

هایما S7 اتوماتیک و توربو اتوماتیک نیز محصول دیگر عرضه شده در این طرح فروش است. موعد تحویل این خودرو ۶۰ و ۳۰ روزه است. خرید هایما به صورت اعتباری نیز به مشتریان پیشنهاد شده که شرایط پرداخت اقساط آن به صورت ارایه چک به صورت منعطف و به انتخاب مشتری پس از پرداخت وجه اولیه است.

 

متقاضیان می توانند به کلیه نمایندگی های فروش ایران خودرو در سراسر کشور مراجعه و از مزایای این طرح بهره مند شوند.

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما