شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
از رنو 5 تا ساندرو و تندر 90

رنو سواران دیروز در تهران گردهم آمدند

چند سالی است که در ایران، همایش‌های خودرویی توسط مالکان و دوستداران خودرو برگزار می‌شود. این مساله باعث شده است شرکت‌های عرضه‌کننده خودرو، با مشتریان در ارتباط بیشتری باشند و گاهی همین همایش‌های مردمی باعث رفع اشکال در برخی محصولات شده است.

به گزارش اخبار خودرو ،در بازار جهانی، کشورهایی که شرایط توسعه را برای صنعت و بازار خودروی خود فراهم کرده‌اند، هر سال برنامه‌هایی برای طیف‌های مختلف خودروسواران ترتیب می‌دهند که در این همایش‌ها با وجود برخی قوانین، آگاهی بیشتری به مالکان خودرو داده می‌شود و از طرفی باعث می‌شود شرکت‌ها و کمپانی‌ها راحت‌تر و دوستانه‌تر با خریداران محصولات‌شان در ارتباط باشند.

با این آشنایی نسبت به این رویکرد نه‌چندان جدید در جهان و نوپا در ایران، به‌تازگی شاهد هستیم برگزاری این همایش‌ها در ایران قوت گرفته است و شور و هیجان بیشتری در این گردهمایی‌ها دیده می‌شود. در حال حاضر جمعه‌ای نیست که مالکان گروهی از خودروها در محوطه‌ای جمع نشوند و برای خود و خودروهایشان مراسمی را ترتیب ندهند. دیروز، برخی رنوسواران ایران در محوطه پارکینگ آبشار تهران در کنار هم حضور داشتند و چند ساعتی را با مردم و خودروهایشان گذراندند. البته در این مراسم بیشتر رنو۵ به چشم می‌آمد و چندان خبری از محصولات روز رنو نبود ولی وجود همین رنوهای قدیمی که برخی سالم و سرپا بودند، خاطره‌بازی را برای حضار تداعی کرده بود.در این گردهمایی رنوسواران، چند دستگاه رنو ساندرو و تندر۹۰ هم در این مراسم حضور داشتند. در محوطه برگزاری این همایش که در پارکینگ آبشار تهران بود، تعدادی از موتورسواران و پاترول‌سواران در این برنامه حضور داشتند.

نویسنده : آرمین محسنی

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما