دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲:۵۰
عرضه جیلی GC6 از اواخر خرداد

تولید آزمایشی جیلی همچنان ادامه دارد

شرکت خودروسازان بم به عنوان نماینده رسمی جیلی در ایران چند وقتی است که تولید آزمایشی GC6 را در ایران آغاز کرده است. در حال حاضر جیلی GC6 طی ماه گذشته سه دستگاه تولید داشته است.

این خودرو احتمالا در خرداد ۹۶ به صورت رسمی به بازار ایران معرفی می شود و از تابستان امسال وارد جاده های کشور می شود. پیش از این قرار بود تا این سدان به نسبت ارزان چینی مونتاژ داخل در اواسط سال گذشته به جاده های کشور بیاید.
سال گذشته در مصاحبه هایی که با مدیران ارشد شرکت خودروسازان بم داشتیم، اعلام شد که این خودرو به عنوان اولین محصول مونتاژی جیلی در ایران شناخته می شود و با قیمت رقابتی وارد بازار کشور می شود. در آن موقع بهای خودرو در محدوده ۴۰ تا ۵۰ میلیون تومان اعلام می شد.
جیلی GC6 به موتور ۱٫۵ لیتری ۱۰۴٫۵ اسب بخار با گشتاور ۱۴۶ نیوتون متر مجهز است که گیربکس اتوماتیک چهار دنده، قدرت موتور را به چرخ های جلو می رساند. امکاناتی نظیر دی لایت، ماینیتور، بلوتوث، سنسور پارک عقب و… در این سدان چینی وجود دارد. کمپانی جیلی چندی پیش این خودرو را با فیس لیفت به نسبت خوبی به بازار چین عرضه کرد و طراحی بیرونی و داخلی آن به مراتب جذابتر شدند. همچنین سیستم صوتی و تصویری این خودرو به روزتر شد و امکاناتی نظیر کروزکنترل، استارت دکمه، سانروف و دوربین عقب به GC6 فیس لیفت افزوده گشت.

 

نویسنده : آرمین محسنی

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما