چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۰ - ۱۵:۵۸

سمند ال.ایکس هم در مازندران تولید می شود

شرکت ایران خودرو مازندران برای افزایش توان تولید برنامه جدیدی را در دستور کار قرار داده است که بر اساس آن تولید روزانه این شرکت به ۵۰ دستگاه خودرو می رسد.

به گزارش دنیای خودرو به نقل از موج، سید امید حسینی نژاد مدیرعامل ایران خودرو مازندران، با بیان این مطلب گفت: برنامه ریزی برای تولید خودروهای سمند LX تا سطح skd1 برای سایت های بلاروس و آذربایجان در سایت انجام شده و این خودرو به زودی به تولیدات دیگر این سایت از جمله سریر، پارسELX و ری استایل(پارس سال) اضافه خواهد شد.
وی افزود: در حال حاضر تولیدات روزانه سایت ایران خودرو مازندران از ۴۵ به ۵۰دستگاه رسیده و امید است تا پایان سال جاری به روزانه ۱۰۰ دستگاه افزایش یابد و با ساخت قسمت P.D.I و اجرای دقیق الزامات کیفی خواسته شده از جانب ایران خودرو به موازات افزایش تولید، مسائل کیفیتی نیز بدقت مورد توجه قرار دارد.
حسینی نژاد تاکید کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون دو هزار و ۷۰۰دستگاه انواع خودرو در این سایت تولید شده است.
وی به این موضوع اشاره کرد که زنجیره تامین قطعات یدکی برای تولید بیشتر در این سایت به شکل مناسبی بهبود یافته و در کنار آن توسعه و تجهیز فضاهای لجستیک نیز پیشرفت های خوبی داشته است.
حسینی نژاد متذکر شد: این سایت از ۱۸۰ نیروی کار ماهر و باتجربه در همه سطوح برخوردار است که تمام آنها آموزش های لازم را در حیطه کاری خود دیده اند.
مدیرعامل ایران خودرو مازندران خاطرنشان کرد: برنامه ریزی و اقدامات لازم در سطح ایران خودرو و سایت برای راه اندازی شیفت دوم به منظور دستیابی به تولید ۱۰۰ دستگاه در روز در حال انجام است.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=1961
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما