سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۸

۶۵۰ اسب بخار قدرت برای لامبورگینی اروس

امبورگینی امیدوار است فروش اس یو وی منحصر به فردش تا دو برابر کل فروش سالیانه شرکت باشد. سال گذشته این خودروساز با فروش ۳۴۵۷ دستگاه رکورد زد.

به گزارش اخبار خودرو ، لامبورگینی برنامه ساخت یک اس یو وی را در دست دارد. البته پیشرانه های احتمالی برای این خودرو موضوع پنهانی نیست، اما تاکنون قدرت دقیق موتور آن مشخص نبود. به تازگی استفانو دومنیکالی در مصاحبه با نشریه اتوموتیو نیوز، بیان کرد موتور V8 تویین توربو قادر به تولید ۶۵۰ اسب بخار می‍باشد.

لامبورگینی اروس

لامبورگینی اروس

لامبورگینی امیدوار است فروش اس یو وی منحصر به فردش تا دو برابر کل فروش سالیانه شرکت باشد. سال گذشته این خودروساز با فروش ۳۴۵۷ دستگاه رکورد زد. خودروساز ایتالیایی در نظر دارد برای سال آینده ۱۰۰۰ دستگاه از اس یو وی اوروس تولید کرده و تا ۲۰۱۹ به ۳۵۰۰ دستگاه افزایش دهد.

اما دومنیکالی اضافه کرد این میزان تولید مشروط بر آن است که تقاضای کافی برای اوروس وجود داشته باشد. به گزارش اتومتیو نیوز این اس یو وی در اواخر سال جاری رسما رونمایی شده و تولید آن در تاسیسات سنت آگاتا در بولونیای ایتالیا انجام خواهد شد.

لامبورگینی اروس

لامبورگینی اروس

اینکه قرار است لامبورگینی اوروس از موتور ۴ لیتری تویین توربوی V8 مجهز شود از مدتی پیش مشخص شده بود، و به گفته مدیرعامل شرکت نسخه هیبریدی آن نیز یک سال پس از مدل استاندارد عرضه خواهد شد.

لامبورگینی اروس

لامبورگینی اروس

این نشریه اروپایی خاطرنشان کرده است که فروش اروس در سه ماه دوم سال ۲۰۱۸ در اروپا آغاز خواهد شد و در سه ماه بعد به بازار آمریکا وارد می‍گردد. از آنجایی که لامبورگینی یکی از زیرمجموعه های فولکس واگن محسوب می‍شود اروس بر روی پلتفرم ماژولار MLB سوار خواهد شد که با آئودی Q7 و بنتلی بنتایگا مشترک می‍باشد.

لامبورگینی اروس

لامبورگینی اروس

قیمت اروس در بازار آمریکا ۲۰۰ هزار دلار برآورد شده است. تاریخ دقیق آغاز ثبت سفارش اس یو وی لامبورگینی هنوز مشخص نیست اما میتوان از هم اکنون انتظار داشت که یک صف طولانی از مشتریان برای خرید آن تشکیل شود. در حال حاضر هر دو محصول هوراکان و آونتادور لیست انتظار طولانی داشته و تحویل آنها بین شش ماه تا یک سال زمان میبرد.

لامبورگینی اروس

لامبورگینی اروس

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما