پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱:۰۰

تویوتا فورچونر راهی بازار روسیه می‌شود

انتظار می‌رود فورچونر قیمتی بین ۲ تا ۲٫۴ میلیون روبل روسیه قیمت داشته باشد و با میتسوبیشی پاجیرو اسپرت رقابت کند. هم‌چنین این خودرو می‌تواند به‌عنوان جایگزین مجهزتری نسبت به نسخه‌های پایه تویوتا لندکروزر پرادو محسوب شود.

به گزارش اخبار خودرو ،گزارش شده است که تویوتای روسیه در پی فروش فورچونر در بازار این کشور در اواخر سال جاری است. انتظار می‌رود فورچونر قیمتی بین ۲ تا ۲٫۴ میلیون روبل روسیه قیمت داشته باشد و با میتسوبیشی پاجیرو اسپرت رقابت کند.

هم‌چنین این خودرو می‌تواند به‌عنوان جایگزین مجهزتری نسبت به نسخه‌های پایه تویوتا لندکروزر پرادو محسوب شود. فورچونر دارای عناصر طراحی بدنه قابل‌توجهی از سبک طراحی کنونی تویوتاست و ظاهر جدیدی به این شاسی‌بلند می‌دهد. این خودرو دارای طول ۴۷۹۵ میلی‌متر، عرض ۱۸۵۵ میلی‌متر، ارتفاع ۱۸۳۵ میلی‌متر، فاصله بین دو محور ۲۷۴۵ میلی‌متر و ۲۲۵ میلی‌متر ارتفاع از زمین است. از ویژگی‌هایی که انتظار می‌رود در فورچونر مخصوص روسیه ارائه شوند، می‌توان به چراغ‌های جلوی پروژکتوری LED، LED های دید در روز، سیستم کنترل کشش A-TRC، کنترل Down Hill Assist، در صندوق عقب برقی، صندلی راننده قابل‌تنظیم برقی، کروز کنترل، سیستم سرگرمی T-Connect با ناوبری ماهواره‌ای و دوربین معکوس اشار کرد. فورچونر اختصاصا برای بازار روسیه با فرمان و صندلی‌های گرم‌شونده در نسخه ممتاز ارائه خواهد شد .مشخص نیست که فورچونر برای روسیه با خط تولید موتور بنزینی عرضه خواهد شد یا به موتور ۲٫۸l GD توربودیزل ۱۷۵ اسب‌بخاری نیز مجهز می‌شود.

منبع: خودروکار

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما