یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰

راهکارهای کاهش هزینه ساخت خودرو

مردم انتظار دارند خودرویی که خریداری می‌کنند، محصول با‌کیفیتی باشد، اگر این خودروی با‌کیفیت، با کاهش هزینه‌ها و قیمت‌های مناسب ارائه شود، مطمئنا خودروسازان، میدان باز و گسترده‌ای را برای فروش خواهند داشت.

یک مساله
به گزارش اخبار خودرو ،مردم انتظار دارند خودرویی که خریداری می‌کنند، محصول با‌کیفیتی باشد، اگر این خودروی با‌کیفیت، با کاهش هزینه‌ها و قیمت‌های مناسب ارائه شود، مطمئنا خودروسازان، میدان باز و گسترده‌ای را برای فروش خواهند داشت زیرا قیمت و کیفیت مناسب حرف اول را برای فروش خودرو در بازار می‌زند. خودروسازان باید به دنبال راه‌کاری جهت کاهش قیمت خودروهای خود با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر
جامعه باشند.

یک پیشنهاد
کاهش هزینه تولید راهکارهای متنوع و مختلفی دارد، از جمله اینکه هزینه مواد اولیه و قیمت تمام‌شده با استفاده از سازوکارهایی که در اختیار است، مانند تعرفه گمرکی و نظایر آن کاهش یابد. دخالت در رقابت‌پذیری و کمک به تنظیم بازار محصولات خودرویی و حتی غیر‌خودرویی می‌تواند راهکار موثری در کاهش هزینه تولید و تسریع و تسهیل در فروش‌ شرکت‌ها باشد. با این روش‌، خودروسازان و قطعه‌سازان درآمد کافی برای پوشش هزینه‌ها و سود مناسب را به‌دست می‌آورند و عملا آسیبی نخواهند دید.

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما