یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۲

C کلاس برابوس؛ خاص‌تر از همیشه

برابوس نسخه تقویت‌شده مرسدس‌بنز C63 S AMG را معرفی کرد. این مدل که با عبارت «یک گرگ در لباس میش» توصیف شده، دارای یک کیت بدنه فیبرکربنی است که شامل تجهیزاتی چون یک اسپویلر جلو، یک دیفیوزر تهاجمی و اسپویلر لبه صندوق عقب می‌شود.

به گزارش اخبار خودرو ،برابوس نسخه تقویت‌شده مرسدس‌بنز C63 S AMG را معرفی کرد. این مدل که با عبارت «یک گرگ در لباس میش» توصیف شده، دارای یک کیت بدنه فیبرکربنی است که شامل تجهیزاتی چون یک اسپویلر جلو، یک دیفیوزر تهاجمی و اسپویلر لبه صندوق عقب می‌شود.

این خودرو همچنین از دریچه‌های گل‌گیرهای جلو، قاب آینه‌ها و حاشیه هواکش‌ها که همگی از جنس فیبرکربن هستند، بهره‌مند خواهد بود. از نکات جالب‌توجه دیگر می‌توان به یک سیستم اگزوز اسپرت از جنس فولاد ضد زنگ، یک سیستم تعلیق کویل‌اور با تنظیمات انعطاف‌پذیر و چرخ‌های آلیاژی ۲۰ اینچی اشاره کرد؛ چرخ‌هایی که می‌توانند با تایرهای کانتیننتال، پیرلی یا یوکوهاما همراه شوند. این طراحی منحصر به‌فرد، در داخل کابین نیز ادامه می‌یابد و طراحان با استفاده از چرم پریمیوم و الکانترا با الگوهای متمایز زردرنگ، جلوه‌ای دیگر برای کابین مرسدس‌بنز ایجاد کرده‌اند. همچنین موارد دیگری چون پدال‌های آلیاژی، روشنایی پنل درها، کف‌پوش‌های مخصوص و پدال‌شیفترهای آلومینیومی در اختیار راننده قرار می‌گیرند. در زیر کاپوت، موتور دو توربوشارژر ۴ لیتری V8 به توربوشارژرهای جدید و یک ECU بهینه مجهز شده است. در نتیجه این تغییرات، خروجی این موتور به ۶۴۱ اسب‌بخار قدرت و ۸۱۹ نیوتون‌متر گشتاور افزایش یافته است، یعنی ۱۳۸ اسب‌بخار و ۱۱۹ نیوتن‌متر رشد نسبت به مدل تولیدی. در نتیجه C63 S قادر است در ۳/۹ ثانیه، سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت را ثبت کند و به حداکثر سرعت ۳۲۲ کیلومتربر ساعت برسد.

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما