سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱

شرایط فروش متنوع محصولات ایران خودرو در خرداد

گروه صنعتی ایران خودرو طرح متنوع فروش محصولات خود در خردادماه را آغاز کرد.

به گزارش اخبار خودرو ،طرح مختلف فروش محصولات ایران خودرو مانند قبل به گونه ای برنامه ریزی شده است که هموطنان با هر میزان توان مالی خرید، بتوانند در یکی از این طرح ها ثبت نام و مشارکت کنند. براساس اعلام معاونت بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو این طرح ها تا پایان خردادماه یا پایان ظرفیت خودروهای تخصیص یافته ادامه خواهد داشت.

 

در برنامه فروش خردادماه، انواع محصولات تولیدی گروه صنعتی ایران خودرو در روش های متنوع شامل فروش نقدی، اعتباری، پیش فروش عادی، پیش فروش پلکانی، مشارکت در تولید، فروش نقدی و اعتباری هایما و سوزوکی گراندویتارا و آریسان به مشتریان عرضه شده است.

 

 

 

فروش قطعی محصولات ایران خودرو در خردادماه

 

در یکی از طرح های فروش خرداد، گروه صنعتی ایران خودرو، محصولات تولیدی خود را به صورت فروش قطعی به متقاضیان عرضه کرده است. خانواده پژو ۴۰۵ از جمله محصولات عرضه شده در این فروش است. ۴۰۵ جی.ال.ایکس بنزینی دررنگ های مشکی، خاکستری متال و نقره ای با موعد تحویل ۳۰ روزه به متقاضیان پیشنهاد شده است. ۴۰۵ بنزینی مدل اس.ال.ایکس نیز که طرفداران زیادی میان مشتریان ایران خودرو دارد، در رنگ های سفید، مشکی، خاکستری متال و نقره ای با موعد تحویل ۶۰ روز عرضه شده است.

 

پژو ۲۰۶، محصول جوان پسند ایران خودرو هم که با اجرای برنامه های متنوع بهبود توانسته سه ستاره کیفیت را از آن خود کند، در تیپ های ۲ و ۵ و همچنین ۲۰۶ صندوقدارV8 با موعد تحویل ۳۰۰روز به مشتریان پیشنهاد شده است. خاکستری،‌سفید، مشکی، نقره ای، گیلاسی،‌آبی متالیک و قرمز دوپوششه رنگ های قابل عرضه برای این خودرو است.

 

خودروی ملی سمند با موتور ای.اف۷ در دونوع پایه گازسوز و بنزینی عرضه شده در مدت ۳۰ روز به متقاضیان تحویل داده می شود. سورن ای.ال.ایکس جدید با موعد تحویل ۳۰ روزه از دیگر انتخاب های مشتریان ایران خودرو در برنامه فروش خردادماه است.

 

رانا ال.ایکس نیز از دیگر محصولات عرضه شده در فروش قطعی خردادماه است که با موعد تحویل ۳۰ روزه عرضه می شود. دنا تریم مشکی و تریم دورنگ با موعد تحویل ۶۰ روزه و سود مشارکت مقطوع ۴۰۰ هزار تومانی نیز به متقاضیان این خودرو پیشنهاد شده است.

 

 

 

عرضه محصولات متنوع در فروش اعتباری

 

ایران خودرو شرایط خرید آسان را برای مشتریان در فروش اعتباری فراهم کرده است. در این روش،‌ متقاضایان می توانند با پرداخت بخشی از وجه، خودرو را تحویل گرفته و مابقی بهای آن را به صورت اقساطی پرداخت کنند. مدت بازپرداخت تسهیلات درنظرگرفته شده در این طرح ۱۲، ۱۸ و ۲۴ ماه است و نرخ سود آن نیز متناسب با زمان بازپرداخت از ۲۰ تا ۲۲ درصد پیش بینی شده است.

 

در فروش اعتباری،‌ محصولات پژو ۴۰۵ در تیپ های مختلف، پژو ۲۰۶ تیپ دو و پنج و ۲۰۶ صندوقدار V8، سمند، رانا و دنا با موعد تحویل ۳۰ و ۶۰ روز عرضه شده است.

 

 

 

خرید مطلوب در فروش پلکانی ایران خودرو

 

گروه صنعتی ایران خودرو برای فراهم کردن امکان خرید مطلوب مشتری با پس انداز کم برنامه پیش فروش پلکانی چهارمرحله ای را در خردادماه به اجرا گذاشته است. نرخ سود مشارکت در این طرح کاملا رقابتی و بین ۲۲ تا ۲۵ درصد است که حداقل نرخ انصراف ۲۰درصد تضمین شده است. این طرح تقریبا شامل تمامی محصولات ایران خودرو اعم از خانواده ۲۰۶، سمند، پژو ۴۰۵، پارس، دنا و رانا با تخصیص هدیه فروش تعهدی می شود.

 

پیش پرداخت اولیه در این طرح بسیار کم و بین ۶ تا ۱۰ میلیون تومان است که طیف وسیعی از مشتریان را دربر خواهد گرفت. پرداخت های بعدی نیز شامل سه مرحله به صورت نزولی دریافت خواهد شد. موعد تحویل کلیه محصولات آذر و اسفند ۹۶ خواهد بود.

 

 

 

پیش فروش عادی محصولات ایران خودرو در خرداد

 

پیش فروش عادی خرداد نیز به همراه هدایای فروش تعهدی در دستور کار ایران خودرو قرار گرفته است. در پیش فروش عادی خرداد به دو صورت یک ودیعه ای و دو ودیعه ای محصولات متنوع ایران خودرو شامل آریسان،‌ پژو ۲۰۷،‌پژو ۲۰۶، ۴۰۵، سمند، پارس، دنا، رانا، سوزوکی و هایما عرضه شده است. موعد تحویل در پیش فروش یک ودیعه ای، آبان، و دی ۹۶ تعیین شده است. موعد تحویل ثبت نام های دو ودیعه ای نیز آذر و بهمن ۹۶ است. سود مشارکت در این طرح ۲۱ تا ۲۴ درصد و سود انصراف نیز ۱۹ تا ۲۱ درصد براساس موعد تحویل منظور شده است. پیش فروش محصولات در گروه پارس، ۴۰۵ و دنا نیز برنامه ریزی شده که سود مشارکت آن ۲۳ درصد و سود انصراف نیز ۲۱ درصد است. موعد تحویل خودروها در این روش آبان و آذر ۹۶ تعیین شده است. هدیه فروش تعهدی نیز بعد از انتخاب خودرو به مشتری اعلام خواهد شد.

 

پیش فروش ویژه ایران خودرو برای سه محصول ۲۰۶ تیپ۵، ۲۰۶ صندوقدار V8، ۴۰۵ اس.ال.ایکس و جی.ال.ایکس سمند ای.اف۷ بنزینی و پایه گازسوز برنامه ریزی شده است.

 

 

 

مشارکت در تولید محصولات ایران خودرو

 

طرح مشارکت در تولید محصولات ایران خودرو در خردادماه به اجرا گذاشته شده است. در این روش در زمان ارسال دعوتنامه خودروهای قابل عرضه به مشتریان مشخص و اعلام خواهد شد. همچنین پس از فرا‌رسیدن موعد تحویل، با اعلام ایران خودرو و تمایل مشتری، امکان تمدید قرارداد با همان شرایط فراهم است. موعد تحویل محصولات در این روش، مهر ۹۶ تا اردیبهشت ۹۷ است. نرخ سود مشارکت ۲۴ و ۲۵ درصد و سود انصراف نیز ۲۱ و ۲۲ درصد پیش بینی شده است.

 

 

 

فروش هایما، به تعداد محدود به روش های نقدی و اعتباری

 

در طرح فروش خردادماه، محصول هایما S7 اتوماتیک و S7 توربو اتوماتیک به صورت نقدی و اعتباری با موعد تحویل ۳۰ و ۶۰۰ روز به مشتریان پیشنهاد شده است. متقاضیان می توانند علاوه بر خرید خودرو به صورت پرداخت نقدی وجه،‌ آن را به صورت پیش پرداخت نام نویسی کرده و با ارائه چک برای بازه زمانی ۱۲ تا ۳۶ ماهه به انتخاب خود، خودرو را خریداری کنند. نرخ سود در روش اعتباری، ۲۰ تا ۲۲ درصد برحسب زمان بازپرداخت آن پیش بینی شده است.

 

 

 

فروش نقدی و اعتباری سوزوکی فیس لیفت

 

سوزوکی فیس لیفت که تازه ترین مدل تولیدی سوزوکی گراندویتارا است، از دیگر محصولات عرضه شده در فروش خردادماه ایران خودرو است. این خودرو در دو روش نقدی و اعتباری ارایه شده است. سوزوکی با احتساب تخفیف ۷ میلیون تومانی در طرح خرید نقدی به قیمت کمتر از ۱۴۰ میلیون تومان عرضه می شود و موعد تحویل آن نیز ۳۰ روزه تعیین شده است.

 

در روش اعتباری سوزوکی، مشتریان می توانند با پرداخت ۷۵ میلیون تومان وجه اولیه،‌ نسبت به نام نویسی اقدام کرده و باقی مانده وجه را در چند فقره چک در بازه زمانی ۶ تا ۳۶ ماه به انتخاب خود پرداخت کنند. نرخ سود تعیین شده پرداخت اقساطی صفر تا ۱۶درصد است.

 

 

 

فروش اعتباری آریسان در فروش خردادماه ایران خودرو

 

متقاضیان خرید خودرو آریسان می توانند با پرداخت ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان صاحب این محصول شوند. در فروش اعتباری این محصول، مشتریان می توانند مابقی وجه خودرو را در اقساط ۱۲ تا ۳۶ ماه پرداخت کنند. موعد تحویل این خودرو ۳۰روزه و نرخ سود آن نیز ۱۴ تا ۱۸ درصد تعیین شده است. آریسان از جمله محصولاتی است که برنامه های بهبود متنوعی برای ارتقای سطح کیفی آن به اجرا گذاشته شده است.

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. مک لارن
  در ارتباط با مطلب : شرایط فروش متنوع محصولات ایران خودرو در خرداد

  همش آشغاله نمیخریمممممممممم

 2. جگوار
  در ارتباط با مطلب : شرایط فروش متنوع محصولات ایران خودرو در خرداد

  هیچ آدم عاقلی خودشوبدهکاراین همه بهره پول نمیکنه جای تاسف داره بایدبگیم بانک‌ ایران خودرو

 3. سلیمان
  در ارتباط با مطلب : شرایط فروش متنوع محصولات ایران خودرو در خرداد

  مسئولین ایران خودرو د… تمام عیار هستند وبه هیچ کدام از تعهدات عمل نمیکنند اینجانب برج ۸سال۹۵هایما با موعد تحویل اردیبهشت ۹۶ثبت نام کردم تازه حالا میگن انشاالله اواخر برج ۳فاکتور میشه با پولهای مردم سرمایه گذاری میکنن فریب ایران خودرو را نخورید

 4. ناشناس
  در ارتباط با مطلب : شرایط فروش متنوع محصولات ایران خودرو در خرداد

  واقعامتاسفم

 5. اسماعیل
  در ارتباط با مطلب : شرایط فروش متنوع محصولات ایران خودرو در خرداد

  منم یک نخریدن خودرو راه افتاده دو باره نمی خرممم

دیدگاه شما