شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰

آمادگی راهداری برای مراسم رحلت امام(ره)

اقدامات و برنامه‌ریزی لازم در خصوص برگزاری هرچه باشکوه‌تر این مراسم و تامین ناوگان موردنیاز برای جابه‌جایی و خدمات‌دهی مناسب به زائران حرم مطهر آغاز شد.

به گزارش اخبار خودرو ،حمیدرضا شهرکی، مدیرکل حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: «در آستانه بیست‌و‌‌هشتمین سالگرد رحلت حضرت امام خمینی(ره)، بنیان‌گذار انقلاب اسلامی، اقدامات و برنامه‌ریزی لازم در خصوص برگزاری هرچه باشکوه‌تر این مراسم و تامین ناوگان موردنیاز برای جابه‌جایی و خدمات‌دهی مناسب به زائران حرم مطهر آغاز شد.
شهرکی ادامه داد: «امسال ایام رحلت بنیان‌گذار انقلاب مصادف با ایام ماه مبارک رمضان است و به‌همین دلیل پیش‌بینی‌های ما بر این مبنا استوار است که عمده مسافران از استان‌های هم‌جوار تهران خواهند بود و بر این مبنا برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده‌ایم.» مدیرکل حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای اظهار کرد: «تاکید اصلی ما در برنامه‌های امسال بر دو محور اصلی استوار بود، نخست ایمنی و بعد کیفیت حمل‌ونقل. ایمنی که مبحث مشخص و واضحی است که تمام تلاش سازمان‌های مربوطه در مرحله نخست باید بر ایمنی متمرکز باشد.

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما