شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۵

ساعت اتمام طرح ترافیک و زوج و فرد امروز

جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که امروز طرح ترافیک زود و فرد همچون روزهای دیگر ماه مبارک رمضان ساعت ۱۷ به پایان می‌رسد.

به گزارش اخبار خودرو به نقل از ایسنا ،جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که امروز طرح ترافیک زود و فرد همچون روزهای دیگر ماه مبارک رمضان ساعت ۱۷ به پایان می‌رسد.

سرهنگ حسن عابدی درباره نحوه اجرای طر ح ترافیک در پایتخت در روز شنبه اظهار کرد:‌ در این روز طرح ترافیک همچون روزهای دیگر در ایام ماه رمضان بوده و از ساعت ۶:۳۰ آغاز و در ساعت ۱۷ به پایان خواهدرسید.

سرهنگ عابدی اضافه کرد: با توجه به اینکه یکشنبه و دوشنبه این هفته تعطیل رسمی است، بدهی است طرح ترافیک در این دو روز اجرا نخواهد شد.

جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ همچمنین درباره محدودیتهای ترافیکی اعمال شده در جاده تهران ـ قم اظهار کرد: محدودیت در این جاده تنها در مسیر جنوب به شمال و از ساعت ۱۳ روز یک شنبه تا پایان مراسم آغاز خواهد شد و تردد در لاین شمال به جنوب ادامه خواهند داشت.

وی اضافه کرد: همچنین آن دسته از شهروندانی که قصد عزیمت به بهشت زهرا را دارند می بایست از جاده قدیم قم و خیابان شهید رجایی برای حضور در بهشت زهرا(س) استفاد کنند.

به گفته عابدی : اتوبوس‌های زائران که از شهرهای مختلف وارد می شوند شامل این محدویدت نشده و می تواند از لاین جنوب به شمال تهران قم تردد کنند.

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما