چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۵

کامیون زتروس بنز؛ کاری، تجاری و تفریحی!

ین کامیون برای موتور چهارچرخ تفریحی خریدار نیز یک محفظه برای نگهداری و حمل‌ونقل در نظر گرفته است تا لذت شما از سفر را افزایش دهد.

به گزارش اخبار خودرو ،کامیون زتروس ۶*۶ بنز که از نرمی و انعطاف زیادی در حرکت برخوردار است، به لطف امکانات وسیعش در زمره خودروهای سفری نیز قرار گرفته؛ سامانه صوتی پیشرفته، صفحه نمایش فلت، سامانه تهویه هوا و ژنراتور دیزلی خودرو تنها بخشی از مواردی است که بر آپشن‌های رفاهی زتروس می‌افزاید.
روی سقف این خودرو نیز شاهد وجود پنل‌های سقفی خورشیدی هستیم. این کامیون برای موتور چهارچرخ تفریحی خریدار نیز یک محفظه برای نگهداری و حمل‌ونقل در نظر گرفته است تا لذت شما از سفر را افزایش دهد. فضای بار در این کامیون یک خانه کامل است؛ کف و دیوارهای جداکننده از جنس چوب خوب ساخته شده است و شما در این فضا یک اتاق خواب محصور، تخت‌ بزرگ، تلویزیون و حمام مجهز خواهید دید. بخش آشپزخانه شما نیز شامل کابینت‌های چوبی، شیر آب، گاز تخت و یخچال بزرگ می‌شود. این فضا برای یک آشپزخانه خودرویی کاملا بزرگ و راحت به شمار می‌آید. این کامیون یک مدل از آفرودرهای جهان محسوب می‌شود و می‌توان استفاده از یک موتور توربو دیزل ۶ سیلندر را برایش منطقی دانست. این موتور با گشتاور ۱۳۰۰ نیوتون‌متر ۳۲۶ اسب‌بخار قدرت دارد. این مدل‌ها همچنین به یک سامانه انتقال ۶ سرعته خودکار یا یک مدل ۹ سرعته دستی با توجه به انتخاب مشتریان مجهز خواهند شد.

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما