چهار شنبه 7 ژوئن 2017 - 14:27

ایکس۲۲ در برزیل

۱۹ می ۲۰۱۷ کارخانه تولیدی محصولات چری در برزیل همزمان با مراسم سالانه خود شروع تولید محصول جدید ایکس ۲۲ (TIGGO 2) در این کارخانه را جشن گرفت.

به گزارش اخبار خودرو به نقل از وب‌سایت چری اینترنشنال ، ۱۹ می ۲۰۱۷ کارخانه تولیدی محصولات چری در برزیل همزمان با مراسم سالانه خود شروع تولید محصول جدید ایکس ۲۲ (TIGGO 2) در این کارخانه را جشن گرفت.

این مراسم با حضور مدیران ارشد، مهندسان و کارکنان کارخانه چری در برزیل برگزار شد. انتظار می‌رود پس از عرضه ایکس۲۲ در بازار برزیل سهم فروش چری در این کشور افزایش پیدا کند و این بار ایکس ۲۲ رکورد فروش خود را پس از عرضه در برزیل ثبت کند. توماس وانگ مدیر عامل شرکت چری در برزیل، خودروی ایکس ۲۲ را محصولی با کیفیت و توانمند از نظر تکنولوژی‌های به‌کار گرفته شده در این محصول معرفی کرد. وانگ کیفیت تولید بالا، طراحی جذاب و به روز و به‌کارگیری فناوری‌های شرکت‌های بنام تولیدکننده قطعات مختلف این خودرو را از نقاط قوت ایکس ۲۲ دانست و از کارکنان خود خواست کمال دقت و تلاش را برای موفقیت این محصول به‌کار گیرند. در خلال برنامه کلیه کارکنان با درج امضای خود روی بدنه یک خودروی ایکس ۲۲ آن را به‌عنوان نمادی از تعهد خود برای دقت تولید این محصول معرفی کردند. خط تولید کارخانه ایکس ۲۲ برزیل به‌عنوان یکی از مراکز استراتژیک تولیدات محصولات چری است  که در سال ۲۰۱۰ با سرمایه اولیه ۴ میلیارد دلار در وسعتی بالغ بر ۴۰۰ هکتار آغاز به‌کار کرد. همچنین چری برزیل اقدام به راه‌اندازی پارک طراحی صنعتی با آخرین استانداردهای روزجهانی کرد تا یکی از تخصصی‌ترین مراکز طراحی را در اختیار مهندسان قرار داده باشد. کارخانه چری در برزیل موفق شد در سال ۲۰۱۴ اولین سری از محصولات ۱۰۰ درصد تولیدی برزیل را روانه بازار برزیل کند تا سطح رقابت با سایر عرضه‌کنندگان داخلی و خارجی خودرو در برزیل را افزایش داده باشد. در سال ۲۰۱۷ چری به‌طور متوالی اقدام به راه‌اندازی خطوط تولید و عرضه ایکس ۲۲ در مناطق مختلف جهان از جمله برزیل، ایران و روسیه کرد. کیفیت تولید بالای این محصول و بهره‌مندی از فناوری‌های روز دنیا در ایکس ۲۲ ضریب موفقیت این محصول را دو چندان کرده است. استقبال گسترده مشتریان به‌خصوص جوانان از ایکس ۲۲ در سراسر نقاط عرضه شده نشان از وجود حس جوانی در این محصول دارد . ایکس۲۲ پیش از این در نیمه دوم سال گذشته توسط شرکت مدیران‌خودرو در ایران معرفی و عرضه شد و تاکنون چند هزار دستگاه از این خودرو به مشتریان تحویل داده شده است. طراحی زیبا، برخورداری از امکانات رفاهی و ایمنی بالا، آن را به‌عنوان یک کراس‌اوور پرطرفدار بین خریداران بازه قیمتی ۵۰ تا ۷۰ میلیون تومان قرارداده است.  علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات فنی بیشتر در خصوص این محصول می‌توانند به وبسایت رسمی شرکت مدیران‌خودرو به آدرس www.mvmco.ir مراجعه کنند.

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما