شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۹:۱۳

عرضه رنو کولئوس ۲۰۱۸ با قیمت قطعی و سود مشارکت

نگین خودرو، نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران دور جدید فروش شاسی‌بلند محبوب خود، کولئوس را این بار در مدل‌های ۲۰۱۸ و با قیمت قطعی و پرداخت چند مرحله‌ای آغاز کرد.

به گزارش اخبار خودرو ، به دنبال استقبال علاقه‌مندان از دور نخست فروش رنو کولئوس، دور جدید فروش این خودرو شاسی‌بلند این بار در مدل‌های ۲۰۱۸ و با قیمت قطعی ۲۱۸ میلیون تومان آغاز شده است تا این خودرو همچنان با قیمتی رقابتی، حضوری قدرتمند در بازار شاسی‌بلند‌های ایران داشته باشد.

رنو کولئوس 2018

رنو کولئوس ۲۰۱۸

بر اساس اعلام نگین خودرو، در شرایط فروش جدید رنو کولئوس، این خودرو با قیمت قطعی ۲۱۸ میلیون تومان و با مدل ۲۰۱۸ به فروش می رسد و به این ترتیب نگین خودرو نخستین شرکتی است که فروش مدل‌های ۲۰۱۸ را آغاز کرده است. برای خرید این خودرو می‌توانید با پیش‌پرداخت ۷۰ میلیون تومان اقدام کنید و پرداخت‌های بعدی طی دو چک ۳۰ و ۶۰ روزه هر یک به مبلغ ۲۰میلیون تومان پرداخت خواهد شد.

سود مشارکت خریداران این خودرو در طرح فروش ویژه نگین خودرو ۱۶درصد و سود انصراف ۱۴درصد تعیین شده است و تحویل خودروها ۹۰ روزه خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید به وبسایت نگین خودرو به آدرس www.neginkhodro.com و یا شبکه نمایندگی‌های این شرکت مراجعه کنید.

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. nader
    در ارتباط با مطلب : عرضه رنو کولئوس ۲۰۱۸ با قیمت قطعی و سود مشارکت

    دوستان اینها … هستند برای اثبات حرفهام امروز ساعت ۵/۵ بیایید نمایندگی مرکزی اتوبان ارتش …..

دیدگاه شما