شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۵

جشنواره فروش رمضان محصولات سایپا آغاز شد

به مناسبت ماه مبارک رمضان گروه خودرو سازی سایپا سه محصول آریو، ساینا و تیبا۲ را با شرایط مناسب به هموطنان عرضه خواهد کرد.

به گزارش اخبار خودرو ،در طرح فروش محصولات گروه سایپا به صورت تحویل فوری با بیمه بدنه رایگان و تسهیلات قرض الحسنه با بازپرداخت مناسب و بدون ضامن به همراه( بسته سه ستاره اقتصادی و سرویس ادواری رایگان)  در نظر گرفته شده ست.

در این طرح ، شرایط فروش آریو با پیش پرداخت ۲۶ الی ۳۱ میلیون تومان با تسهیلات  تا سقف ۳۰ میلیون تومان و باز پرداخت ۱۸ الی ۲۴ ماهه می باشد.

خودرو ساینا با پیش پرداخت ۱۴ الی ۱۷ میلیون تومان و تسهیلات تا سقف ۱۳ میلیون تومان در زمان باز پرداخت ۱۲ الی ۲۴ ماهه برای هموطنان در نطر گرفته شده است.

در جشنواره فروش رمضان خودرو تیبا ۲ نیز با پیش پرداخت ۶ الی ۷ میلیون تومان و تسهیلات ۱۶ میلیون تومانی و باز پرداخت ۱۵ الی ۲۴ ماهه  لحاظ شده است.

شایان ذکر است در جشنواره فروش رمضان، گروه سایپا برای هموطنان فروش فوری با شرایط ویژه بسته ۳ ستاره اقتصادی( گارانتی بدنه رایگان و سرویس ادواری رایگان) درنظر گرفته است.
گفتنی است، سود مشارکت در طرح رمضان گروه خودرو سازی سایپا تا سقف ۲۴ درصد می باشد.

هموطنان گرامی جهت ثبت نام وکسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی: www.saipacorp.com یا نمایندگی های مجاز گروه سایپا در سراسر کشور مراجعه نمایند.

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. سعید
    در ارتباط با مطلب : جشنواره فروش رمضان محصولات سایپا آغاز شد

    سلام ممنون از این طرح جالبتان در این زمینه. شاید من فقیر هم بتوانم به آرزویم برسم وصاحب یک خودرو شوم. اما بدانید نمایندگی های سایپا مراجعه. کردم گفتم ۵ میلیون تومان دارم یک خودرو قسطی میخوام. بهم خندیدن .ممنون آگر پیگیری بشه. ۰۹۱۷۲۹۶۵۵۳۰ سعید طالبی اردکانی

دیدگاه شما