دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷

پراید تا پایان سال ۹۶ بازنشسته می شود

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت:سازمان استاندارد اعلام کرده که خودروی پراید تا پایان سال ۹۶ باید از خطوط تولید خارج شود و کمیسیون صنایع به خودروسازان نیز اعلام کرده و آنها تا پایان سال جاری پراید را بازنشسته می کنند.

به گزارش اخبار خودرو به نقل از خانه ملت، عزیز اکبریان، با اشاره به درخواست خودروسازان از شورای رقابت برای افزایش ۵درصدی قیمت خودروها، گفت:درخواست افزایش قیمت حق طبیعی خودروسازان است، اما شورای رقابت و سازمان حمایت از مصرف کنندگان است که باید این درخواست را بررسی کند.
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، افزود: اگر براساس بررسی های صورت گرفته افزایش قیمت ضروری بوده و یا اتفاق خاصی در کیفیت خودرو رخ داده است، اجازه افزایش قیمت را صادر کند، در غیر اینصورت خودروسازان مجوز افزایش قیمت ندارند.
کمیته صنعت کمیسیون صنایع  دلایل درخواست خودرسازان را برای افزایش قیمت بررسی می کند
اکبریان با بیان اینکه کمیته صنعت کمیسیون صنایع و معادن درخواست خودرسازان را برای افزایش قیمت بررسی می کند، ادامه داد:کمیته صنعت پس از بررسی دلایل خودروسازان برای افزایش قیمت و تطبیق آن با واقعیت های موجود جمع بندی بررسی ها و نظرات را به اعضای کمیسیون ارائه می دهد.
وی با اشاره به بررسی کیفیت خودروهای داخلی توسط کمیسیون صنایع و معادن، یادآور شد:مشکلات کیفیت خودرو و راهکارها برای رفع این مشکلات به وزارت صنعت و خودروسازان اعلام شده است، که پس از ماه مبارک رمضان جلساتی با حضور خودروسازان و مسئولان وزارت صنعت برای بررسی اقدامات در این زمینه برگزار می شود.
کمیسیون صنایع و معادن به خودروسازان اعلام کرده که تا پایان سال جاری خط تولید خودروی پراید را متوقف کنند
این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه سازمان استاندارد متولی اعلام  کیفیت خودروها است، افزود:سازمان استاندارد اعلام کرده که خودروی پراید تا پایان سال ۹۶ باید از خطوط تولید خارج و تولید آن متوقف شود و کمیسیون صنایع و معادن به خودروسازان نیز اعلام کرده و آنها تا پایان سال جاری پراید را بازنشسته می کنند.
رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:سازمان استاندارد باید نظرات خود را درباره کیفیت سایر خودروها اعلام کند، تا کمیسیون صنایع و معادن مطابق با آن عکس العمل داشته باشد.
نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. kevin
  در ارتباط با مطلب : پراید تا پایان سال ۹۶ بازنشسته می شود

  عجبا! لگن سازها رضایت دادن دیگه اون لگن رو نسازن! چه خوب و سریع این تصمیو گرفتن! …

 2. مهدی ح
  در ارتباط با مطلب : پراید تا پایان سال ۹۶ بازنشسته می شود

  پایان سال ۹۶ میزنن زیرش!

 3. مصطفی
  در ارتباط با مطلب : پراید تا پایان سال ۹۶ بازنشسته می شود

  عجب! چقدر زود تصمیم گرفتن. بعد از این همه تلفات ناشی از ایمن نبودن این خودرو

 4. حسینی
  در ارتباط با مطلب : پراید تا پایان سال ۹۶ بازنشسته می شود

  بذ ی ذره دیگه پول جمع کنیم ی ذره ی ذره…. مدیرت تو این کشور نیست وگرنه با لگد اینا رو جمع میکرد

دیدگاه شما