دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲

فروش اوپل موکا X برای اولین بار در ایران آغاز شد

شرکت ساپراموتور نماینده رسمی اوپل در ایران، برای اولین‌بار فروش خودروی جدید اوپل موکا X را آغاز کرد.

به گزارش اخبار خودرو، ‌اوپل موکا را می توان به عنوان یک نماد باز گشت موفق اوپل در سال های اخیر دانست، شاسی بلند جمع و جوری که بسیاری از مشتریان جدید علاقه مند به خودرو های SUV را به خود جذب خواهد کرد.

طراحی بیرونی اوپل موکا، دارای یک نگرش جسورانه است. چراغ های جلوی با طراحی جدید از جمله جلو پنجره مشبک افقی باله ای شکل و دو ردیف از چراغ های LED بعنوان چراغ دی لایت نمایی زیبا به چهره اوپل موکا داده اند. خطوط سه گانه با هارمونی فوق العاده منحصر به فرد روی کاپوت شکل داده شده اند که در ستون ها ادامه پیدا می کنند.

هنگامی که سطح جاده خشک است، چرخ های جلو رانندگی وسیله نقلیه رو در دست می گیرند. اما زمانی که هوا بارانی و لغزنده می شود اتوماتیک به حالت AWD می رود. علاوه بر سیستم AWD، مهندسان اوپل بار دیگر به دنبال استراتژی ساخت فن آوری های نوآورانه برای گروه گسترده ای از خریداران هستند و این استراتژی با اضافه کردن تجهیزاتی همچون، نورپردازی چراغ های LED،سیستم جدید AFL LED ،چراغهای خودکار جلو، انوع حالت رانندگی، نسل جدیدی از دوربین جلو با وضوح بالاتر و افزایش قدرت پردازش تصویر، سیستم روشنایی AFL،FDI، هشدار خروج از خطوط، اوپل OnStar ،سیستم IntelliLink ، اوپل CarPlay و صندلی های ارگونومیک طراحی شده توسط AGR نمود می یابد.

بخشنامه فروش اوپل موکا x در ایران – مرداد ۹۶:

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. kiomars
  در ارتباط با مطلب : فروش اوپل موکا X برای اولین بار در ایران آغاز شد

  جالب اینکه اگر به سایت ساپرا موتور مراجعه نمایید خبری از بخشنامه فوق مشاهده نمی شود

 2. کاربر
  در ارتباط با مطلب : فروش اوپل موکا X برای اولین بار در ایران آغاز شد

  کل پول ماشینو پیش میگیرن ۹۰ روز بعد تحویل میدن. این غیر قانونی نیست عایا؟

 3. محمد
  در ارتباط با مطلب : فروش اوپل موکا X برای اولین بار در ایران آغاز شد

  پس مشخصات فنی این ماشین کو؟

 4. ناشناس
  در ارتباط با مطلب : فروش اوپل موکا X برای اولین بار در ایران آغاز شد

  فروش ماکت خودرو. در تمام دنیا مردم خودرو را در نمایشگاه رویت کرده انرا ورانداز می کند بعد تصمیم به خرید می گیرند. ولی در ایران یک عکس را ۱۲۰ روزه می فروشند که انجام تعهد ان هم با کرام الکاتبین است

دیدگاه شما