یکشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۰ - ۱۰:۱۴

سایپا در بهترین شرایط رقابتی قرار دارد

گروه خودروسازی سایپا در بهترین شرایط رقابتی به همراه توسعه بازار محصولات خود قرار دارد.

به گزارش دنیای خودرو به نقل از موج، حسن عموزاده مدیرعامل شرکت سایپایدک، با بیان این مطلب گفت: با توجه به سال جهاد اقتصادی و در راستای سیاست های گروه، رشد ۱۰۰درصدی فروش را در سال۹۰ نشانه گذاری کرده ایم.
وی که در مراسم تجلیل از جانبازان شرکت سایپایدک سخن می گفت، اظهار داشت: خوشبختانه با کمک تمام پرسنل زحمتکش این شرکت، رشد ۸۰درصدی فروش قطعه و انواع روانکارها طی چند ماه گذشته نسبت به سه ماهه اول سال۸۹ حاصل شده است.
عموزاده، جانبازان را افتخار کشور دانست و تصریح کرد: ایران تنها کشور مستقل منطقه خاورمیانه می باشد که توانسته است با تکیه بر شهامت و دلیر مردی مردم غیور و متعهد خود، استقلالش را حفظ کند و به همین دلیل است که ابر قدرت ها هر روز عرصه را بر ما تنگ تر می کنند.
مدیرعامل شرکت سایپایدک عنوان کرد: افتخار مردم ایران این است که بعنوان کشوری آزاد و مستقل زندگی می کنند و در این میان جانبازان عزیز و شهدای گرانقدر که موجب عزت و سربلندی ما هستند، سهم بسزایی برای رسیدن به استقلال کشور عزیزمان دارند.
وی با اشاره به حضور جانبازان در رده های مختلف کاری در شرکت سایپایدک عنوان کرد: خوشبختانه در این شرکت، جانبازان از رده مدیران ارشد تا سطوح دیگر کاری حضور دارند و ما به حضور پر رنگ جانبازان در سایپایدک افتخار می کنیم و آن را مایه خیر و برکت می دانیم.
عموزاده در پایان اضافه کرد: سایپایدک در اجرای قوانین مربوط به ایثارگران پیشتاز است و حتی فراتر از قوانین جاری برای جانبازان امکانات و تسهیلات فراهم کرده است و خوشبختانه با مجوزی که از سوی اعضای هیئت مدیره دریافت شد، خانواده های جانبازان عزیز نیز که در شرکت سایپایدک مشغول به کار می باشند به استخدام رسمی این شرکت در خواهند آمد.
مراسم گرامیداشت روز جانباز طبق روال هر سال با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، مدیران و جانبازان شرکت سایپایدک در سازمان خدمات پس از فروش سایپا برگزار شد.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=2012
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما