دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰

سایپا در کنار مردم آسیب دیده زلزله

خبر بس ناگوار بود، هنوز شوق راهپیمایی اربعین تمام نشده بود که تلخی صدمه و آسیب زلزله به جان و مال عده‌ای از هموطنانمان کام همه مان را تلخ کرد.

به گزارش اخبار خودرو ،  گروه خودروسازی سایپا در پی اعلام خبر زلزله استان‌های غرب کشور ضمن ابراز همدردی با هم وطنان آسیب دیده اعلام کرد که برای کمک و دلجویی از مردم عزیز آن منطقه، خود را در کنار آنها دیده و با تمام امکانات به یاری مردم منطقه خواهد شتافت.

بر اساس دستور دکتر جمالی مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا تمامی نمایندگی‌های این گروه خودروسازی در استان کرمانشاه و سایر استان های همجوار به کمک مردم خواهند شتافت و ارائه خدمات خواهند داد.

شبکه خدمات پس از فروش سایپا موظف شد به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات باشد و خودروهای آسیب دیده از زلزله را در اسرع وقت خدمات رسانی کند.

همچنین تمامی نمایندگی های گروه سایپا در استان کرمانشاه و استان های همجوار موظف به ارائه خدمات در خصوص اسکان آسیب دیدگان ناشی از این حادثه شده اند.

علاوه بر این با هماهنگی های صورت پذیرفته، برای خودروهای آسیب دیده در زلزله که امکان حمل آنها به نمایندگی ها وجود ندارد، تعمیرکاران شبکه خدمات پس از فروش سایپا به محل اعزام خواهند شد و در همان مکان خدمات امدادی را ارائه خواهند داد.

گفتنی است شماره تماس  ۰۹۶۵۵۰ به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخ گویی به هموطنان خواهد بود.

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. ايران
    در ارتباط با مطلب : سایپا در کنار مردم آسیب دیده زلزله

    با سلام ، سایپا تولید خودرو را متوقف بکند بیشترین همدردی را با ملت ایران خصوصا زلزله زدگان کرده است ، مردم از عملکرد مسئولین در مورد خودروها جونشون به لبشون رسیده ، روزی خواهد آمد وشما بابت وادار کردن مردم به خرید خودرو بی کیفیت باید جواب بدهید ، وجدانتان خواب است

دیدگاه شما