دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۹

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات ,لوازم و مجموعه های خودرو افتتاح شد

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات .لوازم ومجموعه های خودرو با حضور منصور معظمی هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران اغاز به کار کرد.

به گزارش اخبار خودرو ، در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران بیش از ۱۰۸۰ شرکت داخلی و خارجی جدیدترین تجهیزات، صنایع و خدمات مرتبط با حوزه قطعات و مجموعه های خودرو را به نمایش گذشته اند که ۵۷۰ شرکت داخلی و ۵۱۰ شرکت نیز خارجی هستند.

این نمایشگاه در ۳۵ هزار متر مربع ( فضای مفید) و در ۱۸ سالن نمایشگاهی و فضای باز محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برپا شده است که در مقایسه با پارسال ۱۰ درصد رشد نشان می دهد.

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات ,لوازم و مجموعه های خودرو

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات ,لوازم و مجموعه های خودرو

ترکیه، چین، تایوان، کره جنوبی، هند، آلمان، هلند، ایتالیا، دانمارک، بلژیک، لهستان، امارات متحده عربی، اتریش، استرالیا، اسپانیا، ژاپن، سوئد، فرانسه، انگلیس، آرژانتین، رومانی، برزیل و اندونزی کشورهایی هستند که در نمایشگاه قطعات خودرو تهران حضور دارند.

فراهم کردن زمینه جذب سرمایه گذاری های خارجی، معرفی دستاوردها ، ظرفیت ها و توانمندی های کارخانه ها و شرکت های داخلی، بسترسازی برای توسعه مبادلات و همکاری های صنعتی شرکت های ایرانی و خارجی، توسعه صادرات و یافتن بازارهای جدید صادراتی، نمایش آخرین تحولات و دستاوردهای علمی، فنی و صنعتی داخلی و خارجی این حوزه ، ایجاد ارتباط‌های تجاری جدید و انتقال دانش، فناوری و تجارب موفق جهانی به کشور، و کار آفرینی و اشتغال پایدار؛ مهم ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

برگزاری ۱۲ همایش و کارگاه علمی آموزشی با حضور مهندسان، متخصصان و استادان دانشگاه ها و همچنین برنامه ریزی برای بازدید چند هیئت صنعتی، تجاری و بازرگانی داخلی و خارجی؛ برخی از برنامه های جانبی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران است.

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات ، لوازم و مجموعه های خودرو تهران از امروز تا ۲۵ آبان هر روز از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقه مندان است.

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما