سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۱

قیمت‌های جدید ۵۰ مدل خودرو

قیمت انواع خودروهای داخلی به دلیل کمبود تقاضا در بازار کاهش یافت.

به گزارش اخبار خودرو به نقل از تسنیم ،بازار امروز خرید و فروش انواع خودروهای داخلی  به دلیل کمبود تقاضا کاهش داشته است البته عرضه محدود تعدادی از خودروها مانند تندر ۹۰ اتوماتیک توسط کارخانه باعث شده تا این خودرو همچنان قیمت ۴۹ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان را تجربه و خبری از کاهش قیمت نباشد. علاوه بر این خودروهای ساندرو، ساندرو استپ وی،برلیانس ۳۲۰ ، برلیانس ۳۳۰ ، دنا پلاس ، پژو ۲۰۰۸ و پژو ۴۰۵ همچنان در بازار با حاشیه قیمت های ۳۰۰ هزار تومانی تا ۱۶ میلیون تومان نسبت به کارخانه روبه رو هستند.

قیمت های جدید ۵۰ مدل خودرو در بازار امروز به شرح زیر است:

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. hadiazmi
  در ارتباط با مطلب : قیمت‌های جدید ۵۰ مدل خودرو

  قیمت گاری رو واسه چی نزدین ؟؟؟؟اینها که همشون فرغون

 2. علی میرزایی زاده
  در ارتباط با مطلب : قیمت‌های جدید ۵۰ مدل خودرو

  باید به خودرو سازان و دولت مخصوصاً تراست بزرگ شریعتمداری وزیر صنعت تبریک گفت و برای سومین بار در یک سال خودرو را گران کرد و طبق قانونی که خودشان از مجلس گرفتند که سالانه گمرکی خودرو ۵ درصد پایین نیامد ( در ۶ سال گذشته) و قرار شده که بیش از ۲۰ درصد افزایش یابد تبریک به خودرو سازان که بسیار موفق بوده اید…! این همه خدمات از طرف دولت و خودرو سازان واقعا عاقبت بخیری دارد.

 3. فرهاد
  در ارتباط با مطلب : قیمت‌های جدید ۵۰ مدل خودرو

  این که همون قیمت هاست قیمتها باید به حدود ۲ الی ۳ میلیون برگرده والا ارزش خریدن نداره خودتونو خسته نکینید مردم دیگه کمی عاقل شدند گول نمی خورند

دیدگاه شما