سه شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۰ - ۱۴:۲۳

نقشه ۸ میلیونی دو مشتری مرغ

مدتی قبل دو جوان با اظهار اینکه صاحب چلوکبابی هستند برای خرید جوجه به مغازه‌ام مراجعه کردند و پس از خرید مقادیر زیادی جوجه از من خواستند سفارش‌های آنها را در مواقع لزوم آماده کنم.

تهران امروز: دو جوان که با شناسایی فروشندگان عمده مواد غذایی از آنها کلاهبرداری می‌کردند دستگیر شدند. چندی پیش شخصی با طرح شکایتی گفت: مدتی قبل دو جوان با اظهار اینکه صاحب چلوکبابی هستند برای خرید جوجه به مغازه‌ام مراجعه کردند و پس از خرید مقادیر زیادی جوجه از من خواستند سفارش‌های آنها را در مواقع لزوم آماده کنم.

شاکی ادامه داد: چند بار به بهانه اینکه برای چلوکبابی‌های اطراف خود نیز جوجه می‌برند از من مقادیر زیادی خریدو به صورت نقدی حساب کردند تا اینکه بار آخر سفارشی به مبلغ ۸۰ میلیون ریال به من دادند و قرار شد پس از تحویل جوجه‌ها پولشان را به حسابم واریز کنند که به دلیل اعتماد به آنها پذیرفتم.

شاکی افزود: پس از چند روز هرچه با تلفن همراهشان تماس می‌گرفتم مرا تهدید می‌کردند اگر پلیس را خبر کنم خانواده‌ام را مورد آزار و اذیت قرار می‌دهند پس از ثبت شکایت شاکی و تشکیل پرونده، ماموران تحقیقات خود را با کسب دستورات قضایی آغاز کردند و در نهایت با راهنمایی شاکی و ردیابی تلفن همراه آنان، موفق به شناسایی مخفیگاه آنها و دستگیری شان شدند.

هر دو متهم پس از انتقال به مرجع قضایی در جلسه بازجویی با اعتراف به چند فقره کلاهبرداری از این طریق گفتند: پس از شناسایی فروشندگان ساده‌لوح آنها را فریب می‌دادیم و اعتمادشان را کامل به خودمان جلب کرده و با گرفتن اجناس مغازه شان به عنوان امانت از آنها کلاهبرداری می‌کردیم. دستگیرشدگان با دستور مقام قضایی روانه زندان شدند.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=2067
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما