سه شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۰ - ۱۴:۲۳

نقشه 8 ميليوني دو مشتري مرغ

مدتي قبل دو جوان با اظهار اينكه صاحب چلوكبابي هستند براي خريد جوجه به مغازه‌ام مراجعه كردند و پس از خريد مقادير زيادي جوجه از من خواستند سفارش‌هاي آنها را در مواقع لزوم آماده كنم.

تهران امروز: دو جوان كه با شناسايي فروشندگان عمده مواد غذايي از آنها كلاهبرداري مي‌كردند دستگير شدند. چندي پيش شخصي با طرح شكايتي گفت: مدتي قبل دو جوان با اظهار اينكه صاحب چلوكبابي هستند براي خريد جوجه به مغازه‌ام مراجعه كردند و پس از خريد مقادير زيادي جوجه از من خواستند سفارش‌هاي آنها را در مواقع لزوم آماده كنم.

شاكي ادامه داد: چند بار به بهانه اينكه براي چلوكبابي‌هاي اطراف خود نيز جوجه مي‌برند از من مقادير زيادي خريدو به صورت نقدي حساب كردند تا اينكه بار آخر سفارشي به مبلغ 80 ميليون ريال به من دادند و قرار شد پس از تحويل جوجه‌ها پولشان را به حسابم واريز كنند كه به دليل اعتماد به آنها پذيرفتم.

شاكي افزود: پس از چند روز هرچه با تلفن همراهشان تماس مي‌گرفتم مرا تهديد مي‌كردند اگر پليس را خبر كنم خانواده‌ام را مورد آزار و اذيت قرار مي‌دهند پس از ثبت شكايت شاكي و تشكيل پرونده، ماموران تحقيقات خود را با كسب دستورات قضايي آغاز كردند و در نهايت با راهنمايي شاكي و رديابي تلفن همراه آنان، موفق به شناسايي مخفيگاه آنها و دستگيري شان شدند.

هر دو متهم پس از انتقال به مرجع قضايي در جلسه بازجويي با اعتراف به چند فقره كلاهبرداري از اين طريق گفتند: پس از شناسايي فروشندگان ساده‌لوح آنها را فريب مي‌داديم و اعتمادشان را كامل به خودمان جلب كرده و با گرفتن اجناس مغازه شان به عنوان امانت از آنها كلاهبرداري مي‌كرديم. دستگيرشدگان با دستور مقام قضايي روانه زندان شدند.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=2067
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما