یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۸

فروش اینترنتی ساندرو استپ وی بدون مشکل در حال انجام است

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: فروش اینترنتی ساندرو استپ وی با توجه به ظرفیت سازی زیرساخت های IT با شرایط مناسب در حال انجام است و تراکم تقاضاها، ممکن است فرایند ثبت نام را برای برخی از مشتریان با کندی مواجه کند.

به گزارش اخبار خودرو ، رضا تقی زاده با بیان مطلب فوق اظهار کرد: بنا به تقاضاهای فراوان مشتریان، سایپا قابلیت ثبت نام اینترنتی ساندرو استپ وی را افزایش داده و این فرآیند پاسخگوی حضور متقاضیان است و سیستم فروش انتخاب شده در بهترین شرایط و بدون توقف، فرآیند خرید را برای متقاضیان تسهیل کرده است.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا تصریح کرد: پیرو اعلام زمان پیش فروش اینترنتی ساندرو استپ وی از ساعت ۱۰ یکشنبه دوازدهم آذرماه سال جاری، شاهد استقبال گسترده مشتریان از این خودروی پرمتقاضی گروه سایپا بودیم و با تمهیداتی که اندیشیده شد، فرایند ثبت نام در حال انجام است هرچند که محدودیت در عرضه این محصول باعث شده است تا تعداد زیادی از متقاضیان نتوانند ثبت نام کنند که این مسئله امری طبیعی است و سایپا باتوجه به قرارداد با رنو برای تولید خودروهای با برند این خودروساز، در عرضه محصولات رنو محدودیت دارد.
وی افزود: با توجه به پیش بینی چنین استقبال گسترده ای از ساندرو استپ وی، گروه سایپا با ظرفیت سازی زیرساخت های IT، به خوبی پاسخگوی حضور متقاضیان است؛ به صورتی که در هر دقیقه ۱۰۰ متقاضی تمامی فرآیند ثبت نام را طی می کنند و  سریعترین مدت زمان ثبت نام را تجربه کرده ایم.

تقی زاده با بیان اینکه روند ثبت نام مناسب و روان است، گفت: تاکنون ۴۰۰۰ نفر ثبت نام خود را کامل کرده اند و ظرفیت ثبت نام در حال اتمام است.

وی در خصوص مرحله بندی کردن ثبت نام گفت: با توجه به اینکه تقاضای بسیار بالا برای ثبت نام این خودرو وجود دارد و به منظور مدیریت بهتر فرآیند ثبت نام، هر نیم ساعت تعدادی از مراجعین جهت انجام ثبت نام به سیستم فروش وارد و فرآیند ثبت نام را انجام خواهند داد.

معاون بازاریابی و فروش گروه سایپا تصریح کرد: به جهت جلوگیری از دلال بازی و با هدف شناسایی مشتریان واقعی، در این روش برای هر کد ملی، یک ثبت نام در نظر گرفته شده و خریداران دوره های قبل، امکان ثبت نام مجدد را نداشته و ضمن اینکه امکان صلح به طور کامل ممنوع است و هیچکدام از همکاران سایپا، حق ثبت نام در سیستم فروش اینترنتی ساندرو استپ وی را ندارند.

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. hamed
  در ارتباط با مطلب : فروش اینترنتی ساندرو استپ وی بدون مشکل در حال انجام است

  دروغ به این بزرگی نشنیده بودم
  بیش از ۱۰۰ تلاش کردم ونشد
  مردم عزیز اخر برای چه یک کارخانه محصولات خود را ۷ میلیون زیر قیمت بازار بفروشد؟
  برای انکه مدیران نالایق و رانت خوار آن بتوانند انرا خود پیش خرید کرده و ۷ میلیون تومان گرانتر بفروشد
  لعنت بر رانت. لعنت به انحصار

 2. علی
  در ارتباط با مطلب : فروش اینترنتی ساندرو استپ وی بدون مشکل در حال انجام است

  یک روز کامل با اینترنت پرسرعت وقت گذاشتم چند بار هم خودرو را انتخاب کردم اما در همه آنها فقط یک پیغام از قبل تعیین شده می داد: به دلیل ازدحام ثبت نام غیدممکن است”. اگر شرایط آزاد قطعا ثبت نام میکردم اما ….
  تمام حرفهای بالا دروغ است بزرگ گفته شده تا باور کنید.

 3. علی دامن پاک
  در ارتباط با مطلب : فروش اینترنتی ساندرو استپ وی بدون مشکل در حال انجام است

  بسم اله الرحمن الرحیم
  با سلام وعرض ادب واحترام
  هم در مهر ماه وهم در ابانماه هر چه تلاش کردم نشد
  وواقعا متاسفم در مهر ماه ۱۳ ساعت تلاش کردم واز ساعت ۱۱ صبح تا ۱۲ شب یک ریز تلاش کردم وموفق به ثبت نام شدم ولی هنگام پول گرفتن از کارت فقط رکورد می زد تا اینک قطع شد
  و واقعا برای خودم که کارمند باز نشسته هستم افسوس می خورم وحتی در اذر ماه هم موفق نشدم ۳ ماه تلاش بیهوده افسوس

 4. علی
  در ارتباط با مطلب : فروش اینترنتی ساندرو استپ وی بدون مشکل در حال انجام است

  سرکاریه همش

دیدگاه شما