سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷
خودروهایی که با قیمت‌های کاذب معامله نمی‌شوند

افزایش قیمت‌ خودروهای لوکس؛ شایعه یا واقعیت؟!

طی یک هفته اخیر قیمت خودروهای وارداتی به‌خصوص مدل‌های لوکس به صورت کلامی در حال افزایش است اما دادوستد با این قیمت‌ها کمتر انجام می‌شود.

به گزارش اخبار خودرو ، قطعی شدن افزایش تعرفه واردات خودرو و از آن مهم‌تر احتمال سهمیه‌بندی واردات برند‌های لوکس باعث شده است قیمت خودروهای وارداتی نیمه‌لوکس و لوکس افزایش پیدا کند.

این افزایش قیمت‌ها تا ٢٠٠ میلیون‌تومان نیز رسیده است و شاید تا آخر این هفته شایعات در این زمینه همچنان داغ باشد. از امروز قیمت‌ خودروهای وارداتی و تولیدی را می‌توانید در جداول صفحه بازار مشاهده کنید اما این قیمت‌ها مربوط به شنبه هفته جاری است.

سایه روشن تغییر معیار لوکس‌ها

سایه روشن تغییر معیار لوکس‌ها

در‌حالی‌که طی ۴٨ ساعت نیز قیمت خودروهای لوکس‌ افزایش زیادی داشته است. قیمت خودروهای لوکس پرطرفدار بازار طی گزارش میدانی روز گذشته در خیابان عباس‌آباد تهران به این شرح است.

ب‌ام‌و ٧٣٠ فول یک‌میلیارد‌تومان، پورشه ماکان فول ٩٠٠ میلیون‌تومان، ولوو ایکس‌سی‌٩٠ فول ٩٠٠ میلیون‌تومان‌، ب‌ام‌و ایکس ۴، ۶٠٠ میلیون‌تومان‌، لکسوس ان‌ایکس ٢٠٠ فول ۴۵٠ میلیون‌تومان‌، لکسوس ان‌ایکس ٣٠٠ فول، ۴۶٠ میلیون‌تومان.

قیمت خودروهای کره‌ای، ژاپنی و اروپایی کلاس‌متوسط در بازه قیمتی تا ٣۵٠ میلیون‌تومان نسبت به هفته گذشته افزایش نداشته است.


به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما