سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۲
با آغاز طرح ویژه حمایت از ازدواج جوانان مدیران خودرو

از شرایط ویژه فروش MVM۳۱۵ بهره مند شوید

کلیه زوجین که حداکثر از تاریخ عقدشان مدت ۲ سال گذشته است می توانند از شرایط ویژه فروش MVM۳۱۵ بهره مند شوند.این طرح از ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۹/۱ شروع و تا روز پنجشنبه ۹۶/۹/۱۶ ادامه خواهد داشت.

به گزارش اخبار خودرو ،قیمت قطعی این خودرو ۴۹ میلیون و ۳۹۰ هزار تومان خواهد بود.خریداران می توانند با دو شیوه پرداخت این خودرو را خریداری کنند.
در شیوه نخست مبلغ ۷ میلیون و ۴۰۸ هزار و پانصد تومان به صورت نقدی و ۹ میلیون و ۷۸۷ هزار تومان به صورت چک ۲ ماهه بدون بهره از خریدار دریافت می شود. در این شیوه شرکت مدیران خودرو ۶۵ درصد مبلغ خودرو را به صورت وام به خریداران اعطا می کند و مدت زمان بازپرداخت این طرح ۳۶ ماه(۹ چک ۴ ماهه) خواهد بود.نرخ سود تسهیلات در این شیوه ۱۷ درصد و مبلغ اقساط با احتساب بیمه بدنه ۵ میلیون و ۹۳ هزار و هشتصد تومان است.
در شیوه دوم مبلغ ۹ میلیون و ۸۷۸ هزار تومان به صورت نقدی و همین مبلغ به صورت چک ۲ ماهه بدون بهره از خریدار دریافت خواهد شد.در این طرح مدیران خودرو ۶۰ درصد مبلغ خودرو را به خریداران وام اعطا می کند که مدت زمان باز پرداخت آن ۳۶ ماه(۹ چک ۴ ماهه) است.نرخ سود تسهیلات ۱۶ درصد و مبلغ هر قسط با احتساب بیمه بدنه ۴ میلیون و ۶۶۸ هزار و نهصد تومان خواهد بود.
گفتنی است مبلغ چک ضمانت در شیوه نخست ۶۹ میلیون و ۲۲۸ هزار و ۵۱۰ تومان و در شیوه دوم ۶۷ میلیون و ۴۶۷ هزار و ۵۳۰ تومان است.

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. احمد
  در ارتباط با مطلب : از شرایط ویژه فروش MVM۳۱۵ بهره مند شوید

  آشغال های چینی! حیف یک ریال ! پیاده یا دچرخه باپرستیژتره.

  • امیر
   در ارتباط با مطلب : از شرایط ویژه فروش MVM۳۱۵ بهره مند شوید

   باسلام واقعا تشکرمیکنم از این طرح دراین روزهای شادی وعید خجالت اوره جای اینکه شرایطی مهیابشه تامحصولات بهترعرضه بشه بااین شرایط جای حرفی نمیمونه

 2. علی
  در ارتباط با مطلب : از شرایط ویژه فروش MVM۳۱۵ بهره مند شوید

  اگه این ماشینهای چینی پولش تخیر بندازید چنان نزول ازتون میگیرن که فکرش نمی کنید … اولش بااین تصحیلات که میزارند مردم را گول مزنند

 3. ناشناس
  در ارتباط با مطلب : از شرایط ویژه فروش MVM۳۱۵ بهره مند شوید

  واقعا زحمت کشیدهاید

دیدگاه شما