چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۰ - ۹:۱۲

رانا و وانت تندر90 امسال مي‌آيند دنا سال آينده

در کنار محصولات متوسط پلت‌فرمي‌ در ابعاد بزرگ طراحي و با استانداردهاي روز اروپا براي توليد پنج نوع محصول جديد سواري در کلاس‌هاي D, MPV و وانت و SUV توليد و اولين محصول اين پلت‌فرم در سال 1392 به بازار عرضه مي‌شود.

ایکوپرس – رانا و دنا به ترتيب در سال‌هاي 1390 و 1391 همزمان در بازارهاي داخلي و خارجي عرضهi مي‌شوند. مير جواد سليماني، قائم مقام مدير عامل ايران خودرو در کيفيت و توسعه محصول، با بيان مطلب بالا گفت: اين شرکت در نظر دارد تا پايان امسال وانت تندر90 را براي توسعه خود در بازار عرضه کند.

وي افزود: ايران خودرو با توليد محصولات متنوع سبب شد که بيش از نيمي‌از سهم بازار را همواره در اختيار گيرد. قائم مقام مديرعامل ايران خودرو، طراحي و توسعه دو پلت‌فرم کاملا جديد را از پروژه‌هاي مهم ايران خودرو دانست و گفت: اولين پلت‌فرم ايران خودرو در ابعادي کوچک و متوسط است که با بهره‌گيري از تکنولوژي روز جهاني و با استانداردهاي اروپا در پنج نوع محصول در کلاس‌هاي A, B, C از سال 1393 توليد خواهند شد.

وي يادآور شد: در کنار محصولات متوسط پلت‌فرمي‌ در ابعاد بزرگ طراحي و با استانداردهاي روز اروپا براي توليد پنج نوع محصول جديد سواري در کلاس‌هاي D, MPV و وانت و SUV توليد و اولين محصول اين پلت‌فرم در سال 1392 به بازار عرضه مي‌شود.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=2080
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما