چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۰ - ۹:۱۲

رانا و وانت تندر۹۰ امسال می‌آیند دنا سال آینده

در کنار محصولات متوسط پلت‌فرمی‌ در ابعاد بزرگ طراحی و با استانداردهای روز اروپا برای تولید پنج نوع محصول جدید سواری در کلاس‌های D, MPV و وانت و SUV تولید و اولین محصول این پلت‌فرم در سال ۱۳۹۲ به بازار عرضه می‌شود.

ایکوپرس – رانا و دنا به ترتیب در سال‌های ۱۳۹۰ و ۱۳۹۱ همزمان در بازارهای داخلی و خارجی عرضهi می‌شوند. میر جواد سلیمانی، قائم مقام مدیر عامل ایران خودرو در کیفیت و توسعه محصول، با بیان مطلب بالا گفت: این شرکت در نظر دارد تا پایان امسال وانت تندر۹۰ را برای توسعه خود در بازار عرضه کند.

وی افزود: ایران خودرو با تولید محصولات متنوع سبب شد که بیش از نیمی‌از سهم بازار را همواره در اختیار گیرد. قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو، طراحی و توسعه دو پلت‌فرم کاملا جدید را از پروژه‌های مهم ایران خودرو دانست و گفت: اولین پلت‌فرم ایران خودرو در ابعادی کوچک و متوسط است که با بهره‌گیری از تکنولوژی روز جهانی و با استانداردهای اروپا در پنج نوع محصول در کلاس‌های A, B, C از سال ۱۳۹۳ تولید خواهند شد.

وی یادآور شد: در کنار محصولات متوسط پلت‌فرمی‌ در ابعاد بزرگ طراحی و با استانداردهای روز اروپا برای تولید پنج نوع محصول جدید سواری در کلاس‌های D, MPV و وانت و SUV تولید و اولین محصول این پلت‌فرم در سال ۱۳۹۲ به بازار عرضه می‌شود.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=2080
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما