یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵

شریک جدید خودران فولکس‌واگن

روز گذشته اتوکار گزارش داد که ظاهرا آلمانی‌ها با شرکتی به توافق رسیده‌اند که موسس آن از اعضای سابق پروژه خودران گوگل بوده است.

به گزارش « اخبار خودرو » ، از زمانی که برنامه توسعه فناوری خودران توسط کمپانی‌های مطرح به‌طور جدی پیگیری شد، بیشتر این کمپانی‌ها شرکتی را به‌عنوان شریک فناورانه خود برای توسعه این تکنولوژی معرفی کرده‌اند.

اما در این میان فولکس‌واگن با وجود اینکه علاقه خود را نسبت‌به استفاده از این فناوری در خودروهایش نشان داده بود، هیچ‌گاه از قصد خود برای کمک گرفتن از خارج چیزی نگفته بود.

کانسپت سدریک

کانسپت سدریک

روز گذشته اتوکار گزارش داد که ظاهرا آلمانی‌ها با شرکتی به توافق رسیده‌اند که موسس آن از اعضای سابق پروژه خودران گوگل بوده است. این شرکت پیش‌از فولکس‌واگن با هیوندای نیز قراردادی برای توسعه فناوری خودران بسته بود.

کمپانی آئورا به مدیریت کریس اورمسون شرکتی است که حدودا دو سال پیش تاسیس شده و هفته گذشته همکاری خود با دومین کمپانی خودروساز را برای توسعه فناوری خودران اعلام کرده است.

فولکس‌واگن طبق برنامه‌ریزی ازپیش انجام‌شده، قصد دارد تا سال ۲۰۲۵ به‌عنوان یکی از رهبران فناوری خودران در سطح دنیا شناخته شود و برای این کار در سال ۲۰۱۷ کانسپت سدریک را معرفی کرده است.

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما