چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۱

محدودیتی در پذیرش و تامین قطعات یدکی موتورملی وجود ندارد

قائم مقام ایساکو از تامین و توزیع به موقع قطعات یدکی موتور ملی پایه گازسوز در سطح شبکه ایران خودرو خبر داد.

به گزارش دنیای خودرو به نقل از ایکو پرس ،  علی نمکین با بیان این مطلب گفت :  با توجه به این که موتور ملی اولین موتور پایه گازسوز ساخت داخل محسوب می‌شود، روند تامین قطعات، تجهیز و ارایه خدمات در شبکه نمایندگی‌های مجاز شرکت تقویت شده و هیچ گونه محدودیت در تامین قطعه و پذیرش وجود ندارد.

 

وی افزود: توزیع قطعات این موتور در بین نمایندگی‌ها نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۰ درصد رشد داشته است.

 

نمکین در خصوص وضعیت رضایت دارندگان خودرو با موتور ملی از خدمات پس از فروش آن گفت: با توجه به این که موتور ملی استاندارد آلایندگی یورو۴ را پاس کرده و میزان مصرف آن نیز در حالت استفاده از بنزین و گاز کمتر از موتورهای مشابه است، دارندگان آن از خودرو رضایت دارند.

 

 وی افزود: در ابتدای عرضه موتور ملی مشکلات جزیی بر روی دسته سیم‌ها و بعضا سامانه مدیریت موتور مشاهده می‌شد، که خوشبختانه با توجه به اصلاحات فنی انجام شده، در راستای ارتقای کیفی محصول در حال حاضر مشکلات مذکور مرتفع شده است.

 

قائم مقام خدمات پس از فروش و مهندسی ایساکو خاطرنشان کرد: هیچ مشکلی به لحاظ ارایه خدمات به این خودروها در شبکه نمایندگی‌ها وجود نداشته ابزار مخصوص و دستگاه‌های عیب یاب و قطعات مورد نیاز در اختیار شبکه قرار گرفته و کلیه نمایندگی‌های مجاز شرکت موظف به پذیرش و ارایه خدمات به مشتریان هستند.

وی از مشتریان درخواست کرد در صورت مواجهه با هرگونه عدم پذیرش و ارایه خدمات موضوع را با شماره ۰۹۶۴۴ به واحد ثبت شکایات در سراسر کشور منعکس کنند.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=2090
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما