جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶

بستن پنجره ثبت سفارش خودرو بزرگ‌ترین لطمه را به بازار زد

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران با بیان اینکه بسته‌ شدن پنجره ثبت سفارش خودرو بزرگ‌ترین لطمه را به بازار زد، گفت: خودروهای وارداتی باید نمایندگی مادر در کشور داشته باشند.

به گزارش اخبار خودرو به نقل از فارس ،عبدالحسین قاسمیان درباره باز شدن ثبت سفارش خودرو اظهار کرد: یک چرایی این وسط مطرح می‌شود که چرا پنجره ثبت سفارش خودرو را بستند و پس از مدتی باز کردند؟

وی ادامه داد: به شکل خودکار چنین رفتاری بازار خودرو را دچار نوسان زیادی کرد و قیمت خودرو به‌یک‌باره افزایش پیدا کرد.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران با اشاره به اینکه بسته‌ شدن پنجره ثبت سفارش خودرو بزرگ‌ترین لطمه را به بازار زد، تصریح کرد: قیمت‌ها به‌یک‌باره افزایش زیادی داشت و یک پدیده مخرب بود.

قاسمیان با تأکید بر اینکه با باز شدن دوباره پنجره ثبت سفارش خودرو اتفاقی در بازار نمی‌افتد، اضافه کرد: خودروهای وارداتی گران به دست متقاضیان می‌رسد و چاره‌ای هم نیست، پیامدهای آن در درازمدت مشخص می‌شود.

وی با بیان اینکه واردات خودرو نباید سیستمی به‌اصطلاح خام باشد، تصریح کرد: واردات خودرو نباید بدون خدمات پس از فروش باشد.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران با اشاره به اینکه خودروهای وارداتی باید صد درصد نمایندگی مادر در کشور داشته باشند، اضافه کرد: تا در بحث قطعات این خودروها بتوانند خدمات پس از فروش به خریداران ارائه کنند.

قاسمیان با تأکید بر اینکه بازار همچنین در رکود است، تصریح کرد: خودروها گران است و با افزایش قیمت مواجه هستیم و عاملی در کاهش خرید و فروش‌ها است.

وی با بیان اینکه بازار در رکود عمیق قرار دارد، اضافه کرد: قیمت خودروها بی‌رویه افزایش پیدا کرده است و مردم قادر به خرید نیستند و تنها در زمان لزوم اقدام به خرید خودرو می‌کنند.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران با اشاره به اینکه توصیه همیشگی ما به مردم عزیز خرید از نمایشگاه‌های دارای پروانه است، اظهار کرد: تا کمتر با مشکل مواجه شوند خیلی از مردم در خرید از نمایشگاه‌های غیرمجاز با مشکل برخورد کردند و هشدار ما به مردم در این رابطه بسیار جدی است.

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما