دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۳:۲۴

کسب رتبه نخست با کیفیت ترین خودروهای کشور توسط پارس خودرو

شرکت پارس خودرو در راستای تداوم حرکت به سوی تبدیل شدن به کیفی ترین خودروساز خاورمیانه، با حفظ تیراژ تولید، گام استوار دیگری در راستای ارتقای کیفیت برداشت و بار دیگر با تخصیص سه رتبه اول جدول هفتگی آدیت شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران افتخار آفرید

به گزارش سایپانیوز مجتبی استاد رحیمی معاون تضمین کیفیت شرکت پارس خودرو گفت: بر اساس اعلام شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، برای سومین بار ماکسیما، مگان و تندر90 پارس خودرو در صدر کیفی ترین خودروهای کشور قرار گرفتند.
وی گفت: بر اساس آدیت رسمی اخذ شده توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در سال 89، جایگاه کیفی ترین خودرو ایران به ماکسیما رسید و مگان شرکت پارس خودرو نیز با رشد بی سابقه کیفی و ادامه روند بهبود کیفیت در جایگاه دوم کیفی ترین خودروهای ساخت داخل قرار گرفت.
وی تاکید کرد: تندر 90 شرکت پارس خودرو نیز در آدیت صورت گرفته درسال جاری که توسط شرکت ملی بازرسی کیفیت و استاندارد ایران برگزار شد، مکان سوم کیفی ترین خودرو ساخت داخل کشور را به خود اختصاص داد.
استاد رحیمی ادامه داد: دیدگاه شرکت پارس خودرو نسبت به افزایش کیفیت در تولید تندر90 جهانی است و بر این اساس در آخرین رده بندی های کیفی تیم ارزشیابی شرکت رنو فرانسه ، تندر90 پارس خودرو موفق به اخذ سطح عالی کیفیت (سبز) و نشان exceptional (استثنایی) به عنوان بالاترین نشان ممیزی های دوره ای رنو در کیفیت جهانی این محصول شد.
معاون تضمین کیفیت شرکت پارس خودرو گفت: بر اساس استانداردهای جهانی، آدیت خودروهای تولید داخل در 9معیار توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران انجام می شود و بر اساس گزارش این شرکت، تندر90 شرکت پارس خودرو در معیارهای تعلیق و فرمان، موتور و انتقال قدرت، سیستم ترمز، تجهیزات الکتریکی و برقی، و نفوذ آب فاقد هر گونه نمره منفی است.
وی در پایان تصریح کرد: با توجه به دیدگاه این شرکت در خصوص تثبیت جایگاه خود به عنوان با کیفیت ترین خودروساز کشور و خاورمیانه، روند رو به رشد کمی و کیفی این شرکت سرعت بیشتری به خود می گیرد.

نویسنده : هوشمند امینی

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=247
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما