یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۸
قائم مقام فروش ، بازاریابی و خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا:

عرضه دو محصول جدید S300 و برلیانس در گروه سایپا

قائم مقام فروش ، بازاریابی و خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا از تولید انبوه خودروی تیبا 2 از اواخر دی ماه خبر داد.

به گزارش دنیای خودرو قائم مقام فروش ، بازاریابی و خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا از تولید انبوه خودروی تیبا 2 از اواخر دی ماه خبر داد و گفت : تولید انبوه تیبا 2 بر اساس وعده داده شده از اواخر این ماه آغاز می شود تا بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته بتوانیم به تعهدات صورت گرفته، پاسخ دهیم.

عرضه دو محصول جدید S300 و برلیانس در گروه سایپا

حسن عموزاده در گفتگو با خبر خودرو، میزان کل تعهدات تیبا 2 را حدود 6 هزار دستگاه عنوان کرد و گفت : ازاین میزان حدود 3 هزار تعهد مربوط به امسال است که امید است از ابتدای بهمن ماه به تدریج بتوانیم به این میزان تعهدات عمل نماییم.

وی گفت : عمل به تعهدات صورت گرفته مهمترین برنامه گروه سایپا تا پایان امسال است و فعلا برنامه دیگری برای عرضه محصولات جدید در سال 92 نداریم.

وی همچنین در خصوص پیش فروش ویژه بهمن گروه خودروسازی سایپا گفت : طرح اولیه پیش فروش ویژه بهمن ماه آماده گردیده و تا هفته آینده نهایی خواهد شد.

وی زمان دقیق آغاز پیش فروش ویژه بهمن سایپا را اعلام نکرد و گفت : زمان آغاز برنامه پیش فروش ویژه بهمن ماه بسته به شرایط دارد اما تلاش می شود فاصله چندانی با زمان تعیین شده در این ایام نداشته باشد.

به گفته قائم مقام فروش ، بازاریابی و خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا زمان تحویل پیش فروش وِیژه بهمن ماه شرکت سایپا سه ماهه اول سال 93 خواهد بود.

عموزاده همچنین در خصوص عرضه مدل 93 خودروهای گروه سایپا گفت : هر چند مکاتباتی با پلیس برای کسب مجوز شماره گذاری خودروهای 93 صورت گرفته است اما فعلا برنامه ای برای عرضه مدل 93 خودروها در دستور کار شرکت قرار ندارد.

وی با اشاره به افزایش 30 تا 40 درصدی تولید گروه خودروسازی سایپا در نیمه دوم سال جاری گفت : تاکنون حدود 2 هزار دستگاه از وانت 151 تولید شده و در انتظار کسب مجوز شماره گذاری است قطعا عرضه این محصول به جهت قابلیت ها و امکاناتی که دارد با استقبال خوبی مواجه خواهد شد.

قائم مقام فروش ، بازاریابی و خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا در ادامه از عرضه دو محصول جدید S300 و برلیانس در سال 93 خبر داد و گفت : هم اکنون تولید و عرضه این دو محصول برای سال آینده در دستور کار شرکت قرار دارد اما در صورتی که برنامه ریزی هابه خوبی انجام شود این امکان وجود دارد که این دو محصول را برای شرایط فروش امسال نیز داشته باشیم.

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. mohsen
  در ارتباط با مطلب : عرضه دو محصول جدید S300 و برلیانس در گروه سایپا

  این ماشین اول اینکه محصول چین موتورش برای خود کارخونه میتسوبیشی نیست در حالیکه برای زوتای چین هستش که مشترک میتسوبیشی و چین و محصول سال 2005 و کنترل کیفی یورو 5 هم نداره
  خواهشا خودروی باکیفیتی برای مردم ایران تولید کنید.
  با تشکر

 2. کارگر
  در ارتباط با مطلب : عرضه دو محصول جدید S300 و برلیانس در گروه سایپا

  خودرو برلیانس مطعلق به شرکت پارس خودرو می با شد نه سایپا

 3. بینام
  در ارتباط با مطلب : عرضه دو محصول جدید S300 و برلیانس در گروه سایپا

  شرکت پارس خودرو خود زیر مجموعه سایپاست؛و هر کالای چینی لزوما بی کیفیت نیست.

دیدگاه شما